Wasze Pulpity

(Paweł A.) #43

Ok, znalazłem tą tapetę pod nazwą “minimalistic wallpaper firewatch” :wink:

(czasem.mysl89) #44

Co to za dystrybucja linuksa ?

(czasem.mysl89) #45

Wiem że troche późno :confused: ale można podlinkować tapetę :wink: ?

(LORDEK) #46

Wyszukiwanie obrazem w Google działa cuda.

(roobal) #49

Gentoo.

(TestamenT) #50

(Fizyda) #51

A jakie środowisko graficzne (menadżer okienek) masz na tym Gentoo?

(roobal) #52

Myślałem, że widać, że jedyne najlepsze środowisko graficzne na świecie :smiley: - Gnome Shell :wink:

(Fizyda) #53

Może i widać jak się na tym znasz :stuck_out_tongue:. Ja tam nie rozróżniam KDE od Gnome, a po nazwach to znam jeszcze cinnamon i mate :stuck_out_tongue:. Moja znajomość linuxa ogranicza się do konsoli i VPSa, pod kątem desktopa nigdy nie miałem. Jednak planuję się przesiąść gdy W7 przestanie mi wystarczać, dlatego pytałem o środowisko bo bardzo ładne :wink:.

(roobal) #54

Dzięki. To Gnome Shell zrobione po mojemu, domyślnie wygląda inaczej. Dla mnie jest najwygodniejsze i najlepiej się sprawdza przy pracy z milionem okien :wink:

(pannikka) #55

(lordjahu) #56

Pora się pochwalić… nowy komputer złożony, to jest i na czym oczy zawiesić :slight_smile:

(pocolog) #57

W sensie tapetą, czy utorrentem do pobierania ISO z Linuksami? :laughing:

edit.
O! I jeszce napiprojekt. Nieładnie panie @lordjahu, nieładnie tak promować piractwo komputerowe :wink:

(lordjahu) #58

Jakoś ich jeszcze nikt nie zamknął, a poza tym napiprojekt świetnie się sprawdza przy zakupach z Amazonu, anglojęzycznych filmów na DVD :slight_smile:

(pocolog) #59

Dobrze kombinujesz :sunglasses:

(LORDEK) #60

(HnauHnakrapunt) #61

Opłaca się zrobić sobie zestaw ikon, potem dwa pstryknięcia i jest. Tak, to zielone to menu Win10.

(HnauHnakrapunt) #62

I druga maszyna

(pocolog) #63

Kociara z Ciebie :laughing:

(HnauHnakrapunt) #64

W chińskim Tygrys jestem. Ale nie Lew w europejskim.