Wasze zdanie o Motoroli V500

(system) #1

Mam zamiar kupić sobie ten telefonik!! Co o nim sadzicie??? Uzywacie go moze????

(Marek Kozaczuk) #2

ona jest niezła, ale jest dużo lepszych fonów w tej cenie co V500. wadą V500 jest to, że nie posiada pamięci na sms-y w telefonie, brak raportu sms i nie za dobra bateria

(Harry666) #3

ELO MOTO :smiley:

skoro masz tyle $ to polecam ...

zajefajne opcje

a po za tym lekki

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro ... ,phone.php

(Kuz5) #4

Nie polecam nie mam przekonania do motoroli.

Fakt jest faktem za tą cene można kupić lepszy fonik.

(M a x) #5

świetny telefon ,świetny wyświetlacz,świetne zdjęcia jak chcesz podaj meila wyślę ci próbkę ,co do bateri to bzdura wytrzymuje 4 dobu pow doby czyli bardzo dobrze , a co do sms to mało przydatna funkcja a jesli bardzo chcesz potwierdzeń dostarczenia sms to mozesz sobie wgrać soft z c 600 i po sprawie

(Anolis0) #6

Witam! Posiadam motorolke V525 - niedostepna w Polsce, ale bardzo podobna od V500. Co do wyswietlacza i jakosci zdjec uwazam ze nie ma kompurencji! Raporty da sie wlaczyc i pamiec na smsy tez ma - a przynajmniej V 525. Bateria rzeczywiscie slaba... A co do ceny to bardzo tani telefonik! POLECAM!! :slight_smile:

(Romek1990) #7

Bardzo fajny telefon moj kuzyn ja ma i bardzo sobie go chwali

(Siekiera666) #8

annteniak

(Anolis0) #9

Za 20zl mozna kupic takie cos do wkrecenia zamiast anteny - zasieg taki sam, a przy okazji nic nie wystaje! :smiley:

(Tomi15 15) #10

Barzdo fajny telefon polecam!!!Moj kumpel ja ma u jest bardzo zadowalony...

Telefon robi bardzo fajne zdjecia i wogole mi sie podoba jest to jedna z lepszych Motorli...

(system) #11

Czy znacie jakies stronki z darmowymi tapetami do tego telefoniku?????

(Chees) #12

(Optymyst) #13

wypas telefon ja nie bylem przekonany do niego ale mam prawie od roku w maju minie i sparwuje sie bez problemow wypas fotki wysle ci na maila jak podasz. kabelek na allegro za 13.99 plytka z softem i mozesz kozystac z wszystkich mozliwosci telefonu. zaje.......sty wyswietlacz co tu duzo pisac nie zastanawiaj sie tylko kupuj !!

(Pfloyd23) #14

Witam .

V 500 to rzeczywiście super telefonik . mam jednak proźbę .czy może ktoś wie jak v500 podłaczyć do komputera przez kabel USB i jakie sterowniki trzeba mieć . co prawda mam sterowniki dołączone wraz z kablem , ale coś nie tak jest. słyszałem , że trzeba coś w rejestrze pozmieniać żeby komp wykrył ten telefon. byłbym bardzo wdzieczny jak by mi ktoś podesłał na pfloyd23@tlen.pl instrukcje i jakieś linki do sterów czy programów do motki.

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź :smiley:

(m@teo) #15

Telefon spoko!! Ale ja sobie V300 kupię !!