Wasze zdanie o Motoroli V500

Mam zamiar kupić sobie ten telefonik!! Co o nim sadzicie??? Uzywacie go moze???

ona jest niezła, ale jest dużo lepszych fonów w tej cenie co V500. wadą V500 jest to, że nie posiada pamięci na sms-y w telefonie, brak raportu sms i nie za dobra bateria

ELO MOTO :smiley:

skoro masz tyle $ to polecam …

zajefajne opcje

a po za tym lekki

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro … ,phone.php

Nie polecam nie mam przekonania do motoroli.

Fakt jest faktem za tą cene można kupić lepszy fonik.

świetny telefon ,świetny wyświetlacz,świetne zdjęcia jak chcesz podaj meila wyślę ci próbkę ,co do bateri to bzdura wytrzymuje 4 dobu pow doby czyli bardzo dobrze , a co do sms to mało przydatna funkcja a jesli bardzo chcesz potwierdzeń dostarczenia sms to mozesz sobie wgrać soft z c 600 i po sprawie

Witam! Posiadam motorolke V525 - niedostepna w Polsce, ale bardzo podobna od V500. Co do wyswietlacza i jakosci zdjec uwazam ze nie ma kompurencji! Raporty da sie wlaczyc i pamiec na smsy tez ma - a przynajmniej V 525. Bateria rzeczywiscie slaba… A co do ceny to bardzo tani telefonik! POLECAM!! :slight_smile:

Bardzo fajny telefon moj kuzyn ja ma i bardzo sobie go chwali

annteniak

Za 20zl mozna kupic takie cos do wkrecenia zamiast anteny - zasieg taki sam, a przy okazji nic nie wystaje! :smiley:

Barzdo fajny telefon polecam!!!Moj kumpel ja ma u jest bardzo zadowalony…

Telefon robi bardzo fajne zdjecia i wogole mi sie podoba jest to jedna z lepszych Motorli…

Czy znacie jakies stronki z darmowymi tapetami do tego telefoniku???

http://www.kuby.pl

wypas telefon ja nie bylem przekonany do niego ale mam prawie od roku w maju minie i sparwuje sie bez problemow wypas fotki wysle ci na maila jak podasz. kabelek na allegro za 13.99 plytka z softem i mozesz kozystac z wszystkich mozliwosci telefonu. zaje…sty wyswietlacz co tu duzo pisac nie zastanawiaj sie tylko kupuj !!

Witam .

V 500 to rzeczywiście super telefonik . mam jednak proźbę .czy może ktoś wie jak v500 podłaczyć do komputera przez kabel USB i jakie sterowniki trzeba mieć . co prawda mam sterowniki dołączone wraz z kablem , ale coś nie tak jest. słyszałem , że trzeba coś w rejestrze pozmieniać żeby komp wykrył ten telefon. byłbym bardzo wdzieczny jak by mi ktoś podesłał na pfloyd23@tlen.pl instrukcje i jakieś linki do sterów czy programów do motki.

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź :smiley:

Telefon spoko!! Ale ja sobie V300 kupię !!