Wasze zdanie o serialu animowanym MLP:FiM

Witam serdecznie. Mam do Was pytanie, bo myślę nad tym od tygodnia i nie wiem.

Ostatnio w Internecie stały się popularne kucyki z serialu wykreowanego przez animatorkę polskiego pochodzenia Lauren Faust.

Przyjrzałem się serialowi i obejrzałem dwa sezony :smiley: . Animacja jest ładna i z bardzo fajnym przesłaniem, o jakie chyba dzisiaj trudno.

Dodatkowo ta społeczność bardzo sobie pomaga, a w dodatku udostępnia swoje prace za darmo :slight_smile:

Mi jako prawemu katolikowi się bardzo podoba, a słyszę w koło głosy ze to oglądanie ich to przejaw homoseksualizmu albo illumianti albo cholera co jeszcze.

I właśnie nie mogę tego pojąć … :shock: Oczywiście mówię wyłącznie o animacji a nie figurkach bo przyznam, że figurki które wyszukałem na Internecie są “wymiotne”

Chciałbym poznać Wasze zdanie o tym serialu i spróbować dociec dlaczego stał się on tak popularny

Pozdrawiam

Ale o co chodzi? Do czego nawiązujesz? po temacie myślałęm, że chcesz sobie kucyka kupić.

DelphiX , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Jak dla mnie nie ma w nich nic dziwnego. Może poza zaskakująco dużą społecznością fanów (która wynika pewnie stąd, że w dzisiejszych czasach – poza Japonią – powstaje bardzo niewiele dobrych seriali animowanych dla starszych widzów).

Takie seriale u nas nie są zbyt powszechne, przez co wielu ludzi a) nie rozumie i nie chce zrozumieć, że istnieją dobre seriale animowane dla starszego odbiorcy, b) ma po prostu inny gust. Wiele osób lubi też po prostu zawsze się do czegoś przyczepić, czy to z zazdrości, czy z wielu innych powodów.

I tak zdarza się bardzo często, im bardziej coś jest popularne - tym przeciwników jest więcej i są głośniejsi. Są zwyczajną przeciwwagą dla danego fenomenu.

Areh dziękuje za zwrócenie uwagi, bo niezbyt sprecyzowałem mój problem