Wasze zwierzaki

Witam.

Jak wiadomo ludzie z tego forum nie żyją samym komputerem i mają również inne zainteresowania poza sprawami

komputerowymi :wink: Dużo osób zapewne posiada zwierzaki w domu którymi lubimy się opiekować :wink: ten wątek

powstał po to aby każdy mógł się pochwalić swoim zwierzakiem :wink:

Robię listę kto ma jakie zwierzęta :wink:

Pies. Kot. Królik. Świnka Morska. Chomik. Mysz. Szczur. Szynszyla. Koszatniczka.

Myszoskoczek. Burunduk. Papuga. i inne zwierzęta :slight_smile:

Zapraszam do tematu :slight_smile:

I zachęcam do pisania o swoich zwierzakach :slight_smile:

Nie widzę w temacie nic złego, tylko proszę zachować kulturę wypowiedzi, wszelkie wojenki właścicieli psów i kotów będą bez ostrzeżenia usuwane.

Fora z OP usuwam, jak ktoś będzie potrzebował porady to można podać indywidualnie.

Mój zwierzak to kot, ma na imię Olek, jest cały rudy i posiada umiejętność jeżdżenia kurami :slight_smile:

Jest bardzo łowny, dwa dni tamu złapał cztery myszy i kreta (złapał nawet ptaka).

Mój zwierzak to Kanarek, zwie się Filipek, mam go od około 2 lat :slight_smile: codziennie ładnie śpiewa i czasem poćwierkuje. jest koloru szarego z biała łata na brzuszku. wiecie ludzie nawet nie będę musiał kiedyś iść do sklepu po poduszkę, bo Kanarek mi piura zrzuca, ostatnio zaczął się pierzyć, i zmienia ubranko ^^

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka,mój pies to by potwierdził gdyby umiał pisać :stuck_out_tongue:

No to lecimy :smiley: Moje zwierzaki :slight_smile:

Obecnie:

Fred.jpg

Szczur o imieniu Fred. Jest to 6 miesięczny samiec. O umaszczeniu Black standard husky.

Stefan.jpg

Szczur o imieniu Stefan. Jest to 6 miesięczny samiec. O umaszczeniu American Blue Standard Husky.

Diana.jpg

Pies o imieniu Diana. Jest to 4 letnia sunia. O rasie mieszańca owczarka niemieckiego z bokserem.

Które były u mnie na DT:

Mars.jpg

Szczur o imieniu Mars. Jest to 1,5 roczny wykastrowany samiec. O umaszczeniu husky.

Twix.jpg

Szczur o imieniu Twix. Jest to 1,5 roczny wykastrowany samiec. O umaszczeniu husky.

Oddane:

atka.jpg

Kotka o imieniu Luka. Jest to 3 letnia wysterylizowana samica. Luka nadal czeka na dom :frowning:

Kuleczka.jpg

Szynszyla o imieniu Kuleczka. Jest to 8 letnia samica. O umaszczeniu Standard.

Zuzia.jpg

Królik o imieniu Zuzia. Jest to 1,5 roczna wysterylizowana samica. Mieszanka lewka z rexem.

Obecnie na DT w Krakowie. Możliwa adopcja.

Umarły i biegają szczęśliwie za TM:

Michalina.jpg

Chomik o imieniu Michalina. Zmarła po tygodniu pobytu u mnie. Prawdopodobnie miała niedojrzały

układ nerwowy. Michalina miała 2 miesiące.

ysolek.jpg

Szczur o imieniu Łysolek. Był to szczur Dumbo. Umarł ze starości.

Łysolek miał 2,5 roku.

Grubasek.jpg

Szczur o imieniu Grubasek. Był to szczur Dumbo. Umarł z powodu choroby zauważonej za późno.

Grubasek miał 2,5 roku.

Bubu.jpg

Królik o imieniu Bubuś. Był to wykastrowany samiec miniaturka. Umarł ze starości.

Bubuś miał 7,5 roku.

Wiktor.jpg

Szynszyl o imieniu Wiktor. Był to samiec o umaszczeniu standard. Odszedł z powodu udaru.

Wiktor miał 3 miesiące.

Igie_ka.jpg

Szynszyla o imieniu Igiełka. Była to samica o umaszczeniu Beż Hetero. Odszedła z nieznanej przyczyny.

Igiełka miała 5 miesięcy.

Marcel.jpg

Chomik syryjski o imieniu Marcel. Był to samiec. Pomogłam mu odejść na tamten świat.

Marcel miał 3,5 roku.

Parka.jpg

Szynszyl o imieniu Przychlast. Był to wykastrowany samiec. O umaszczeniu Standard. Zmarł on z nieznanej przyczyny.

Przychlast miał 3,5 roku.

Komputerowa Panno czy ty masz jakiś zwierzyniec,bo tyle zwierząt to już dawno nie widziałem.Jak czytałem o twoich zwierzątkach przypomniała mi się pewna piosenka

(idealnie nawiązuje)

Obecnie mam tylko dwa szczury i psa. zdjęcia przecież podzieliłam na kategorie.

Żółw Tuptuś i i chomik Lucy ( siostry )

A. I siostra (jestem okrutny) :lol: .

A ja brata :lol: :twisted:

42b79eaeee0e11e2b08222000ae91411_7.jpg

Chomik o imieniu chomik, tłusty dżungar :stuck_out_tongue:

Simba :smiley:

0C941hil.jpg

Na czapce…

Komputerowa_Panna , roborki są o połowę mniejsze, mają inny pyszczek i inne umaszczenie, miałam poprzednio. Dżungary nie zawsze mają pręgę na grzbiecie, zależy też jak wyglądali rodzice. Chomik roborowskiego jest mały i strasznie ruchliwy.

Tu masz mojego dorosłego roborka.

0703e2c08ef811e298b222000aa80313_7.jpg

Poza tym, idąc za Wikipedią:

Ma, ale od połowy grzbietu.

Pasuje.

Też pasuje.

Też pasuje, bo chomik dżungarski to chomik karłowaty.

Waży równe 40g

Śliczne te Wasze zwierzaki! :smiley:

A oto mój Kocur Klakier :smiley:

cd21ffebb859cc3fm.jpg

4fc82c91ea6cb73fm.jpg

3555227589f6a4a5m.jpg

Aktualizacja :slight_smile:

 

Mój aktualny zwierzyniec :smiley:

 

Szczur Fred, wiek 1,5 roku. Standard, Standard, Black Husky.

DSC00714.jpg

 

Szczur Stefan, wiek 1,5 roku. Standard, Standard, Blue American Husky.

DSC00717.jpg

Fajne zwierzaczki.

Szczury są super :stuck_out_tongue_winking_eye: