Waszym zdaniem - najlepszy producent akcesoriów gamingowych

Istnieją 3 firmy produkujące akcesoria gamingowe (myszki, klawiatury, podkładki pod mysz itd.): Razer, Logitech i Bloody (jeśli istnieją jakieś jeszcze to mówcie śmiało). Która z nich jest najlepsza?

Chcę kupić myszkę gamingową oraz podkładkę pod nią i chcę wybrać jak najlepiej dlatego się pytam :slight_smile: Znajomy twierdzi że mój słaby skill w CS:GO wynika z myszki (trenowałem na mapie training_aim_csgo2, trafiłem 13 razy, spudłowałem 13 a nawet trafień było 11 a pudeł 15)

To nie jest kwestia firmy, tylko tego na ile dobrze dana mysz leży w dłoni i na ile sprawnie się nią posługujesz, jak szybko reagujesz no i dobry wzrok / dobrany właściwie monitor.

Firm jest zdecydowanie więcej, i nie ma sensu ich wymieniać, bo to nie ma większego znaczenia. Znaczenie mają twoje preferencje, możliwości techniczne urządzenia oraz ile zamierzasz przeznaczyć pieniędzy na zakup.

Przypomniało mi się, że dla znajomego niedawno kupowałem myszkę pod CS - jeśli dobrze pamiętam to była SteelSeries Rival i bardzo ją sobie chwali - ale wiadomo - sam ją wybrał :wink:

Do 100 zł -. g100s, do 150 - cm storm alcor, kinzu v3 black, do 200 - SteelSeries Rival  , pow. 200 - Zowi fk1-avago, zowi ec1-a. To oczywiście tylko przykłady w temacie CS:GO.

Gdybyś jeszcze podał jaki typ chwytu preferujesz to można coś doradzić. Niedawno roccat kova był w dobrej cenie  na agito. SS rival zależy która, ta z x-kom z koszulką steelseries ma nietrwałe gumy, które się ścierają. 

Logitech nie kojarzy mi się z gamingową jakością, razera dokładnie deathadder i klawiatury lycosa używałem. Jak dla mnie jedne z lepszych akcesoriów. Mysz wykonana ze świetnych materiałów, rewelacyjne ślizgi i dobre wyważenie w porównaniu do tanich myszek. Oplot na przewodzie dość szybko się przetarł ale to norma.

Tak, właśnie. Sytuacja jest bardziej złożona.

Autorowi tematu mogę jedynie doradzić produkty A4-Tech z serii Bloody. Nie są to produkty drogie, a są ładne, dobrze wykonane i spełniają swoje zadanie.

No właśnie Bloody wybrałem, tylko mam jedno pytanie. Czy mysz gamingowa firmy Tracer (o, kolejna firma :smiley: ) za 45 zł na Allegro będzie dobra?

I jeszcze kolejne pytanie: Jakie (waszym zdaniem) jest optymalne DPI dla CS:GO?

Za 45zł to chyba tylko kształtem plastików i kolorem będzie się różnić od zwykłej. Tu nie chodzi o gaming w tytule tylko dobry sensor. Tracer to podstawowa półka, nawet do biur nikt takich myszek nie chce, bo z czasem lubią wysiąść dość szybko mikrostyki (najszybciej lpm). 

Dpi do CS nie musi być duże, to już kwestia indywidualnych preferencji ale więcej jak 800 dpi, oczywiście z wyłączoną akceleracją raczej nie ma co ustawiać.

Tracer to parszywa chińszczyzna, ale jak graliśmy kiedyś więcej z bratem w FPS’y to lecieliśmy praktycznie tylko na tanich tracerach - zużywały sie w kilka miesięcy, parametry na papierze miały tragiczne,ale hedy sie ładowało lepiej niż na gryzoniach o rząd wielkości droższych. Błąd w matrixie :wink: Potem coś zmienili w modelu, chyba zaczęli pakować jakieś inne sensory i się skończyło rumakowanie. 

myślę że Zowie produkuje najlepszy sprzęt dla graczy, a na pewno podkładki i myszki nie wiem jak ze słuchawkami.