Watch dog 2 - zacinki

Mam problem z przycinaniem się watch dogs 2. Wszystkie gry chodzą mi dobrze gta v, assassin’s unity, syndicate, nfs rivals (Na wysokim lub bardzo wysokich ustawieniach, jedynie jak się ustawi najlepszą jakość ultra to wtedy są lekkie przycinki, a na wysokich bardzo dobrze płynnie wszystko chodzi poza watch dogsem 2).
Zacina się zwłaszcza na mieście jak biegam. Nawet jak ustawiłem na niski poziom grafiki to tnie się tak samo jak na wysokim.
Windows 10 Home oryginalny, mam wszystkie aktualizacje.
Sterowniki karty graficznej aktualne.
Laptop HP Omen 17-AN010NW (2BS12EA) - kupiłem go tydzień temu.
17,3", Nvidia gtx1050, i5 7300q 4 rdzenie 2,5 do 3,5 ghz, 8gb ram, dysk zwykły hdd. Konkretnie to ten https://www.x-kom.pl/p/375350-notebook-laptop-173-hp-omen-i5-7300hq-8gb-1tb-win10-gtx1050.html
Komputer z tego co widzę mam lepszy niż rekomendowane wymagania.
Jedyne co zauważyłem to to że w czasie gry wykorzystanie procesora przez grę jest 100%, łaczne wykorzystanie ram przez wszystko to 7gb razem z grą.
Jedyne co zrobiłem to ustawiłem wysoki priorytet w menedżerze zadań - nic to nie dało.
Prosiłbym o pomoc, bo inne gry działają mi bardzo dobrze.

Miałem podobnie i powodem okazał sie ram. Zwiększyłem do 16 gb i problem zniknął

Sterowniki graficzne zainstalowane ?

Przecież jest napisane.

Na wysokich ustawieniach wzrasta zapotrzebowanie na pamięć,bardziej szczegółowe tekstury,itd.Sam piszesz o wykorzystaniu ramu od 7 GB w górę.Takie ta gra ma wymagania.Procesor zajęty jest też swapowaniem z dysku,bo za mało ramu.

Zarzuć zrzutem jakie masz ustawienia zaawansowane w grze.