Watch Dogs 2 Tnie się

Witam mam problem z Watch Dogs 2 od samego początku problemy kiedy ją uruchomiłem.Chodzi o to że się zacina podczas jazdy cały czas i nie tylko, nawet na najniższych detalach.Sam nie wiem dlaczego ,w internecie szukałem dlaczego ale nic nie znalazłem.Więc proszę o pomoc

 

Mój komputer:

Radeon R9 270x sterwoniki najnowsze 17.1.1

Intel i5-4460 CPU 3.20Ghz 4 rdzeniowy 

Ram 6 gb

Win 10 64 bit

Z innymi grami też występuje taki problem ?

Tylko z WT2, chodź z Mafią III też był taki problem i do tej pory nie wiem dlaczego

Inne mi chodzą płynie na wysokich np.Wiedźmin 3 czy Doom

Próbowałeś ustawić na nią wysoki priorytet ?

Tak ale i to nic nie dało

 

No jeżeli od samego początku Ci się ścina i tylko ta gra to może najzwyczajniej spróbuj zrobić reinstal ?

Robiłem 2 razy już wcześniej ale i tak nic.

Hmm, mam w sumie jeszcze jeden pomysł. Sprawdź jakie masz wykorzystanie procka, ramu itp. podczas grania w WD2 a podczas grania w inną grę która Ci się nie zacina (najlepiej tak samo wymagającą). Może masz coś takiego że nie korzysta Ci z całego RAM’u albo nie wykorzystuje 100% z procka czy grafy.

Niestety ale też już wcześniej to robiłem wszystko wykorzystuje na 100%.

W takim razie mam jeszcze jeden pomysł. Wejdź sobię na stronkę którą podam niżej i prześlij screena czy spełniasz wymagania (musisz wybrać opcję “Desktop App”):

 

 

Sprawdziłem i spełniam było 3 razy zielone

Mam jeszcze jeden pomysł, możesz spróbować pobrać Boostera od Razer’a i grać z nim w WD2, jest szansa że pomoże. Jest to już mój ostatni pomysł jaki mam… 

 

 

Niestety ale i to nic nie dało

W takim razie wypaliłem się już z pomysłami, bardzo dziwna sytuacja że akurat ta jedna gra Ci słabo chodzi.

Działa Ci w tle antywirus ? Wyłącz go i jak masz - firewall. Spróbuj teraz. 

Sprawdziłem z wyłączonym antywirusem ale i to nic nie dało.

Firewall wyłączony ? On czasami lubi blokować różne programy.

Wyłączony

Hmm, a masz NAJNOWSZĄ aktualizację do grafy ?

 

/edit: Przeczytałem że masz. W takim razie nie mam zielonego pojęcia… jakiś ewenement.

Ahhhh szkoda bo to naprawdę dobra gra , więc raczej sobie nie pogram.Czasami lepiej żeby się nie dało uruchomić gry lub miała crashe bo wtedy zawsze jest jakieś rozwiązanie i wiadomo dlaczego a z przycinaniem się nigdy nie wiadomo.A najgorsze że nawet na najniższych się tnie.Mafia III to wiedziałem że tnie się z powodu fatalnej optymalizacji, ale WD2 ma dobrą optymalizacje.