Wątki oraz ilość postów na stronie wątku

Przecież @marcin82 napisał ci jak wywołać Home i End na Macu. Może ty doczytaj jak korzystać z urządzenia które sobie kupiłeś zamiast się wymądrzać?

image

Klawisze owe to podstawowe klawisze nawigacyjne i używane były na długo przed Windows, Korzystałem z nich w czasach DOSa 3.30, na różnych Windowsach i teraz na Linuksie.

Nie używam sprzętu od Apple więc nie wiem co on tam ma. Podejrzewam że jakoś funkcje takich klawiszy jak Home czy End tam także się realizuje. A jak nie wie jak, to trudno, niech sobie kręci kółkiem do upadu i cieszy się z emejzingu.

Edit: No właśnie, jak pokazali koledzy - da się.

Dziekuję. Jesteście najzajebistrzym forum w polskim internecie, które robi pod siebie funkcje, a nie pod urżytkowników, a najzajebistrze jest to forum w hetowaniu, nie do przebicia. Po co podział na strony jak masz klawisze. Ech.

Temat do zamknięcia bo to jak proszenie ściany o to, żeby się odezwała, a ściana i tak ma to gdzieś.

Ile ty masz lat, żeby fochy strzelać? :laughing:

Gdybyś użył wyszukiwarki, dowiedziałbyś się, że takie postulaty były już podnoszone ze dwa lata temu (czy ile tam minęło od zmiany silnika), ale do tej pory wszyscy już się przyzwyczaili, a nawet część zaczęła doceniać dobrodziejstwa silnika forum z XXI wieku.
Chociaż ma kilka braków, to nie jest nimi brak stron :wink:

1 polubienie

Tyle, żebyście dalej się mnie czepiali, hejtowali i obrażali bo wam żal dupę ściska za wyrażanie swojej opinii na forum, a tego nie zabrania nawet Regulamin forum.

Potraficie tak zniechęcić człowieka do tego forum, ze w tych waszych małych móżdżkach się to nawet nie mieści, a do tego taką frajdę macie z tego, ze aż przykro.

Was nikt nie zbanuje bo macie tu immunitet, bez waszego gnębienia forum nie istnieje.

Mnie się tu tak czepiacie, że na prawde gdybym był słaby psychicznie mógł bym popełnić przez to samobójstwo, ale wy nawet z tego będziecie się śmiać.

Zachowujecie się sto razy gorzej ode mnie jak dzieci z gimnazjum, które chca się dostosowac do otoczenie i z hejtowac, zgnebić zaszczuć, a i tak wam nikt nic za to nie zrobi bo myślicie, że Regulamin forum was chroni, administracja was nie zbanuje czy moderacja bo jesteście jak o. R. Wszystko wolno.

Szkoda was raportować bo tu wszyscy są za wami i wszyscy uważają, że ja nie mam racji i nikt mnie nie hejtuje i nie szczuje na forum, a jest jak jest i tak będzie do póki ktoś czegoś nie zrobi.

Fakt - YouTube ma nieskończone przewijanie, ale tu na forum można nakrzyczeć na taki, a nie inny silnik forum. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Lekko nie będzie już.

Chwila. Kto Cię w tym wątku hejtował? Sam zarzuciłeś komuś trolling, a ten ktoś nie miał prawa wiedzieć o tym, że używasz sprzętu Apple. 95% użytkowników oswoiło się z silnikiem i dla 5% nie ma sensu wywracać funkcjonalności do góry nogami.

Już jesteś tak długo na forum i miałeś tu tyle epizodów, a dalej prezentujesz postawę roszczeniową i ni z gruchy ni z pietruchy robisz z siebie ofiarę. Zauważ, że jak nie wyskakujesz z agresywną polemiką ludzie normalnie do Ciebie piszą.

Do reszty zainteresowanych apeluję o zakończenie ewentualnego dalszego zaostrzania burzy. Kąśliwe uwagi zostawcie dla siebie.

1 polubienie