Wątpliwa kultura prowadzenia portalu?

Czasem wydaje mi, że moderatorzy przywiązują nadmierną uwagę do treści zamieszczanych postów. Ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że w gruncie rzeczy to dobry kierunek, który zapobiega przechylaniu się portalu w stronę zwykłego chamstwa (tego czasem, niestety, nie brakuje). Jednak z dużym zdziwieniem stwierdziłem dzisiaj, że także w przypadku prowadzących portal zdarzają się dziwne praktyki. Otóż zamieściłem krótki, merytoryczny i absolutnie niezłośliwy komentarz do programu Sky Charts - chodziło o to, że portal jako stabilną wersję podawała dwie wstecz i analogicznie wersję beta. Ucieszyło mnie, że szybko instalki zostały zaktualizowane, jednocześnie jednak wyrzucony został mój komentarz. Zaznaczam, że nie oczekiwałem słowa “dziękuję”, bo przecież nie o to tu chodzi. To na tyle - mam nadzieję, że ten post nie zniknie jak poprzedni.

Ten post jest bezproduktywny. Więc nie widzę powodu, dlaczego miałby nie zostać usunięty. A co do komentarza nie widziałem go, więc nie skomentuję :slight_smile:

redakcja zazwyczaj tak robi więc luz :wink:

tak samo kasują komentarz w przypadku zgłoszenia literówki w newsie/felietonie, takie tu zwyczaje panują :stuck_out_tongue:

przemox , a co widzisz w tym zdrożnego??

Błąd został zgłoszony i naprawiony, więc jaki jest sens żeby nic nie wnoszący do całokształtu wpis wisiał na portalu ??

Widziałem wiele wpisów moderatorów pod komentarzami z informacją, że program został zaktualizowany. Ale może niepotrzebnie wywołałem temat - faktycznie, łączy nas fakt, że chcemy, aby zamieszczone były aktualne wersje programów. Pozdrawiam.

PS. Proszę o zamknięcie wątku.