Wątpliwości co do instalacji visty

Otóz znów mam nie tyle problem co pytanko.

Otóz czym rózni się czysta instalacja visty od uaktualnienia do niej XP???

Czy jesli wybiorę uaktualniebie to będę mógł korzystac z takiej samej visty jak w przypadku czystej instalacji zachowując dane i ustawienia??? Czy będę mógł wrócić potem do XP???

I jeszcze jedno.

Mianowicie jak usunąć ekran wyboru systemu.

Pojawia się on mimo tego że jednego z nich już nie ma.

Pozdrawiam i szczerze dzienks za odpowiedzi… :smiley:

Jeżeli wybierzesz czystą instalkę wszystkie dokumenty na dysku zostaną usunięte, a zaktualizowanie polega na tym, że zachowujesz swoje dokumenty.

Raczej tak, no chyba że nie dbasz o swoje dokumenty i wirusy ci się zalęgły. :smiley:

Tak, ale tylko instalacja czysta.

Tym powinieneś > BootVisPro albo podobne

Konsola odzyskiwania: fixmbr a potem fixboot

A gdzie jest ta konsola odzyskiwania???

I nie mam wirusów :lol: Dzisiaj robiłem skan :twisted:

I szybki pytznie bo robie prezentacje do szkoły.

Jak zrobic w open office impress żeby dzwięk szedł przec cały pokaz a nie zaczynał się od nowa przy kolejnym slajdzie???

Proze o szybka odp.

lioton ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Uruchamiasz płytę z Windowsem XP–czekasz aż wszystkie pliki, sterowniki itd. się załadują – po chwili pojawi się ekran z wyborem czy chcesz rozpocząć instalację systemu [ENTER], naprawić system przy użyciu konsolii odzyskiwania [R] czy zakończyć instalację [F3]–wybierasz naprawę przy użyciu konsolii [klawisz r na klawiaturze]–pojawia się konsola, w której na początku wybierasz system do którego chcesz się zalogować (wybierasz 1), a potem hasło (jeśli nie masz wciskasz Enter)–wtedy możesz już wpisywać podane fixmbr a potem fixboot (trzeba będzie je potwierdzać za,pomocą klawisza t).

A jeśli płytka uległa zniszczeniu to co wtedy :frowning: ???

poczytaj to.