Wątpliwości co do instalacji visty

(lioton) #1

Otóz znów mam nie tyle problem co pytanko.

Otóz czym rózni się czysta instalacja visty od uaktualnienia do niej XP???

Czy jesli wybiorę uaktualniebie to będę mógł korzystac z takiej samej visty jak w przypadku czystej instalacji zachowując dane i ustawienia??? Czy będę mógł wrócić potem do XP???

I jeszcze jedno.

Mianowicie jak usunąć ekran wyboru systemu.

Pojawia się on mimo tego że jednego z nich już nie ma.

Pozdrawiam i szczerze dzienks za odpowiedzi....... :smiley:

(fialas1819) #2

Jeżeli wybierzesz czystą instalkę wszystkie dokumenty na dysku zostaną usunięte, a zaktualizowanie polega na tym, że zachowujesz swoje dokumenty.

Raczej tak, no chyba że nie dbasz o swoje dokumenty i wirusy ci się zalęgły. :smiley:

Tak, ale tylko instalacja czysta.

Tym powinieneś > BootVisPro albo podobne

(Longhorn2009) #3

Konsola odzyskiwania: fixmbr a potem fixboot

(lioton) #4

A gdzie jest ta konsola odzyskiwania???

I nie mam wirusów :lol: Dzisiaj robiłem skan :twisted:

I szybki pytznie bo robie prezentacje do szkoły.

Jak zrobic w open office impress żeby dzwięk szedł przec cały pokaz a nie zaczynał się od nowa przy kolejnym slajdzie???

Proze o szybka odp.

(Agatonster) #5

lioton ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Longhorn2009) #6

Uruchamiasz płytę z Windowsem XP--czekasz aż wszystkie pliki, sterowniki itd. się załadują -- po chwili pojawi się ekran z wyborem czy chcesz rozpocząć instalację systemu [ENTER], naprawić system przy użyciu konsolii odzyskiwania [R] czy zakończyć instalację [F3]--wybierasz naprawę przy użyciu konsolii [klawisz r na klawiaturze]--pojawia się konsola, w której na początku wybierasz system do którego chcesz się zalogować (wybierasz 1), a potem hasło (jeśli nie masz wciskasz Enter)--wtedy możesz już wpisywać podane fixmbr a potem fixboot (trzeba będzie je potwierdzać za,pomocą klawisza t).

(lioton) #7

A jeśli płytka uległa zniszczeniu to co wtedy :frowning: ???

(Longhorn2009) #8

poczytaj to.