Wątpliwości co do kupna psp, i kilka pytań

No więc kupuje psp, i mam kilka pytań.

  1. Jakie psp wybrać ?

  2. Czyms ię od siebie te psp różnią ?

  3. Czy np. z psp go gry będą działać na psp portable.

  4. Jakie byście polecili gry multiplayer na psp ?

  5. Czy mogę do któregoś z psp dokupić klawiaturkę ?

Wszystkie pytania są na google więc szukaj :slight_smile:

Odpowiedzi na te pytania nie było by na google, gdyby inni nie odpowiadali na takie tematy jak ten.

http://www.swistak.pl/poradniki/408-Kon … y-PSP.html

weź psp go.

W psp go masz 16gb wbudowanej pamięci. nie ma też napędu umd, więc gry ściągasz z internetu i nie masz problemu z noszeniem płytek. Jest minimalnie mniejsze i ma rozsuwany ekran. Poza tym - praktycznie niczym.

Nie ma czegoś takiego jak psp portable. PSP to właśnie skrót od PlayStation Portable.

Na pewno FIFA. poszukaj sobie w internecie spisu.

Niestety. Kiedyś był taki projekt, ale obecnie nie ma klawiatury działającej w PSP. Na szczęście nie jest ona praktycznie potrzebna, bo w psp jest dobra ekranowa qwerty.

Nie wiem czy ctr trzymał kiedykolwiek w rękach psp go ale ja tylko powiem, że jak nie masz dłoni przedszkolaka to odpuść model go. Strasznie niewygodny, przyciski malutkie, rozmieszczone za blisko mają mały skok.

Nie wiem czy to widać na zdjęciach w porównaniu ale jak dla mnie go to porażka do kwadratu.

img0594zh.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0595hc.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mimo płynącego czasu polecam PSP Fat. Kolejne jak bede kupował to znów ten sam model (100x)

Gdybym musiał wziąć PSP, brałbym Fata, bo osobiście lepiej mi się trzyma (o wiele, ta nowsza dla mnie za cienka, a GO dla przedszkolaczków :D). Gdybym nie musiał celować w PSP, brałbym Nintendo 3DS, ale pewnie chcesz pograć z innymi, co mają PSP to chyba nie masz zbytnio wyboru :stuck_out_tongue:

To fakt, że go ma małe klawisze, ale np. ja mam duże łapy i jakoś można się przyzwyczaić.

Kupiłem psp 2004, co do przerobienia kłopotów nie ma, co jest w psp 3004, a co do psp go to dla mnie ma za mały wyświetlacz, i brak czytnika umd, a to dla mnie duże wady.

Dodane 07.12.2011 (Śr) 21:05

Kupiłem psp 2004, co do przerobienia kłopotów nie ma, co jest w psp 3004, a co do psp go to dla mnie ma za mały wyświetlacz, i brak czytnika umd, a to dla mnie duże wady.