Ważna aktualizacja "Skype 5.9 dla Windowsa"

Ale narzekacie! Niektórzy pracujący na Windows 8 Release Prewiev marzą o Skypie (najlepiej również dla interfejsu Metro przy okazji), a tu nic. Normalnie M$ powinien się wstydzić! Ich program, a niedostępny dla wszystkich użytkowników Windowsa :stuck_out_tongue:

@winter_fresh

Nie chodzi o narzekanie, tylko o zasady, program do komunikacji nie powinien pojawiać się w WU jako aktualizacja systemu z oznaczeniem “Ważna” bo taką aktualizacją nie jest. Jeżeli MS pragnie dostarczyć Skype na wszystkie systemy to powinien zrobić aktualizację “Opcjonalną”, IMO, “ważne” łaty to takie, które łatają problemy, dodają funkcjonalności ważne dla działania samego systemu (Skype taką funkcjonalnością nie jest), idąc tym tokiem, niedługo dostaniemy w WU Messengera z etykietą “Krytyczna” :stuck_out_tongue: A w dobie Win 8 MS będzie miał problem z wymyśleniem skali dla łatek :smiley:

Dokładnie. Jeszcze tego brakuje i dodania jako krytyczną łatkę wersję testową Office’a… xD

Ciekawe - ani nie instalowałem tej aktualizacji ani jej nie ukrywałem. A dzisiaj już jej nie ma.

aż musiałem sprawdzić i też nie mam

Magia! !!

5.9, ja mam Skype 5.10

Zapewne oburzenie użytkowników sprawiło, że zrezygnowali z tej formy rozprzestrzeniania programu - widocznie taki test.

Zwykle jak mam aktualizacje to przeglądam mniej więcej i instaluje wszystko… ale jak zaczną tam wsadzać wersje testowe swoich programów i programy free… to opcja “Instaluj aktualizacje automatycznie” nie ma prawa bytu, bo się już zupełnie zaśmieci komputer…

[Ja np. ukryłem tą niby aktualizację, również sprawdziłem i również nie mam jej.

Dokładnie.

Poczytajcie:

http://niebezpiecznik.pl/post/microsoft-na-sile-wciskal-skype-poprzez-aktualizacje-systemowa/