Ważna aktualizacja "Skype 5.9 dla Windowsa"

Zrzut -> gallery/image_page.php?album_id=4&image_id=4603

Ktoś spotkał się z takim cudem? :slight_smile: Sama nazwa mnie rozśmieszyła “Skype 5.9 dla Windowsa”, poza tym nie mam zainstalowanego Skype’a, więc nie wiem skąd ta aktualizacja…

MS reklamuje Skype’a :). Też to dziś miałem, ale jako, że Skype’a nie używam, to odznaczyłem.

Też jestem szczęśliwcem i miałem tą aktualizacje chociaż nie mam skypa.Odznaczyłem i ukryłem. :slight_smile:

Właśnie sprawdziłem aktualizacje i… potwierdzam :slight_smile:

Interesujący krok ze strony microsoftu.

Też właśnie się zdziwiłem, nie ładnie ze strony MS, że na chama wciskają …

To dobrze, byłem prawie pewny, że to tylko u mnie są czary mary :slight_smile: Też ukryłem i po sprawie.

Cóż tu śmiesznego? Microsoft kupił Skype, to i go aktualizuje, bo to ich aplikacja i na ich systemie: http://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-k … 24922.html Wielu ludzi ma kłopot z instalowaniem Skype (vide Forum). Może w ten sposób będzie prościej?

Dla mnie to bardzo dziwne. Skype ląduje w zakładce Ważne aktualizacje, zamiast do Opcjonalnych.

W Windows 8 dodatkowo będzie aktualizowany Adobe Flash. (IE10 ma Adobe Flash zintegrowany w W8).

IMO Skype powinien wylądować w aktualizacjach opcjonalnych. Laicy mający domyślnie ustawione automatyczne aktualizacje z automatu doinstalują Skype. Taki crapware w Windows Update :lol:

Nie tyle doinstalują co zaktualizują (co robić powinni imo). Ja skype nie posiadam, aktualizacji również takiej nie miałem :slight_smile:

Skype nie posiadam(i nigdy nie posiadałem) a Skype jest w WU

Wygląda na to że Ci co nie maja Skypa dostali aktualizacje, a ja mam i nie dostałem :lol:

Po mojemu to już jest trochę bezczelne wciskać komuś swój program podając, że jest to aktualizacja…

Próbował to ktoś zainstalować ? Nadal twierdzę, że to sama aktualizacja a nie program :slight_smile:

Jak to może być aktualizacja, skoro ja nie mam i nie miałem Skype’a?

Niby tak, lecz tutaj ja byłbym wyjątkiem od reguły. Stosunkowo dziwna sprawa :slight_smile: pawcio1212 ma to samo co ty.

Po instalacji w aplecie Programy i funkcje w Panelu sterowania mamy dostęp do osobnego wpisu deinstalatora:

image_id: 4653

nie tylko na win7 takie rzeczy są u mnie na XP też to jest a dodam że inny komputer(tam też nie było skype nigdy)

U mnie to samo -Vista ,nie mam Skype:

Przechwytywanie__.PNG

Wersja 5.9 i instalka waży 23.7MB

Agent zainstalował się 21/06/2012

Przechwytywanie__PNG_750x750_q85.jpg