Wazna sprawa.....czy Gateway to dobra firma?

Jest sprawa kazdy mi mowi ze Gateway to cienka firma …i lepiej od nich nie kupowac…

Chce kupic albo 2185w lub 2275w… od Gateway’a. Napewno nie chce LG…moze mi poradzicie…czy warto brac od Gateway’a??

Samsung.

Gateway to dobra firma, poprostu nie ma takiego działu marketingowego jak Samsung czy LG. Ale z tego co wiem do gier i innych rzeczy doruwnują a nawet przewyzszają produkty konkurencyjne w swojej klasie. Dlatego smiało moge co polecic firme GateWay!

Nie dawaj sie takim opinią ze coś jest złe albo słabe. Poczytaj sobie, poanalizuj. Bo to ostatecznie ty podejmujesz decyzje.

Każda firma jest dobra, mówimy o markowych :smiley:

Tylko nie każdy model jest wspaniały.

Ja mam LG i jestem bardzo zadowolony:D

roznerski14 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Miałem styczność własnie z Gateway’em bo również chciałem kupic monitor tamten był 22 calowy koles bardzo go chwalił ale ja byłem od początku przekonany do Asusa 20 calowego :] i jestem bardzo zadowolony chodź nie skreślam Gateway’a

mam gatewaya już 3 lata i zlego słowa nie mogę o nim powiedzieć bo sprawuje się świetnie jak na swój wiek :lol:

Mam lapka Gateway- już 2 rok i działa cacy… :wink:

jeżeli kupisz dobrą sztukę w USA to będzie OK

ale do polski napłyneły same używki , i to zjechane. Więc lipa.