WAŻNE! uaktualnianie win 7 home premium

Chciał bym zaktualizować sobie komputer z systemu win 7 home premium do win 8.1 pro i problem w tym, że nwm czy przez to usuną mi się gry,sterowniki czy można tego uniknąć? Podczas instalacji mam tylko 2 opcje albo zachować prywatne pliki lub nic i z tąd moje pytanie czy jeśli zaznaczę zachowanie prywatnych plików to gry i wszystko zostanie tu jest napisane ogólnie że wszystko będę miał http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2012/06/planujesz-przesiadke-na-windows-8-zobacz-jakie-dane-i-ustawienia-stracisz-a-co-zachowasz.aspx wszystko co wcześniej bez żadnej utraty ( przeczytaj od uaktualnianie z win 7) .

Każda taka aktualizacja może spowodować problemy właśnie ze sterownikami, zainstalowanymi grami itd. Chyba też oczywiste, że dobrze jest mieć kopię najważnieszych nieodtwarzalnych danych (zdjęcia, dokumenty itd.).

Wiesz chciał bym mieć wszystko co mam teraz bez utraty tego :slight_smile:

Gdybyś aktualizował do 8 (nie 8.1) to prawdopodobnie zachowałbyś wszystko. Podczas upgrade’u bezpośrednio do 8.1 stracisz pliki wszystkich programów czy gier, choć save’y, jeśli nie są przechowywane w katalogu gry (a np. w moich dokumentach) zostaną nienaruszone.

dzięki czyli lepiej zaktualizować do 8 nie 8.1 bo właśnie mam dużo programów i nie chciało by mi się wszystko od nowa instalować?

Ostatni raz:

ok dzięki