WAŻNE! uaktualnianie win 7 home premium


(Adrian Sikora17) #1

Chciał bym zaktualizować sobie komputer z systemu win 7 home premium do win 8.1 pro i problem w tym, że nwm czy przez to usuną mi się gry,sterowniki czy można tego uniknąć? Podczas instalacji mam tylko 2 opcje albo zachować prywatne pliki lub nic i z tąd moje pytanie czy jeśli zaznaczę zachowanie prywatnych plików to gry i wszystko zostanie tu jest napisane ogólnie że wszystko będę miał http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2012/06/planujesz-przesiadke-na-windows-8-zobacz-jakie-dane-i-ustawienia-stracisz-a-co-zachowasz.aspx wszystko co wcześniej bez żadnej utraty ( przeczytaj od uaktualnianie z win 7) .


(bachus) #2

Każda taka aktualizacja może spowodować problemy właśnie ze sterownikami, zainstalowanymi grami itd. Chyba też oczywiste, że dobrze jest mieć kopię najważnieszych nieodtwarzalnych danych (zdjęcia, dokumenty itd.).


(Adrian Sikora17) #3

Wiesz chciał bym mieć wszystko co mam teraz bez utraty tego :slight_smile:


(sert) #4

Gdybyś aktualizował do 8 (nie 8.1) to prawdopodobnie zachowałbyś wszystko. Podczas upgrade’u bezpośrednio do 8.1 stracisz pliki wszystkich programów czy gier, choć save’y, jeśli nie są przechowywane w katalogu gry (a np. w moich dokumentach) zostaną nienaruszone.


(Adrian Sikora17) #5

dzięki czyli lepiej zaktualizować do 8 nie 8.1 bo właśnie mam dużo programów i nie chciało by mi się wszystko od nowa instalować?


(bachus) #6

Ostatni raz:


(Adrian Sikora17) #7

ok dzięki