[WAZNE] [Windows 7 Starter] [Autostart/Rejestr] Oczyszczenie

Witam,

Ostatnio zdecydowalem sie na zakup notebooka firmy packard bell z windows 7 starter.

Oczyscilem go ze wszystkich mozliwych smieci, bo jak wiadomo przy zakupie dostajemy milion oprogramowania ktorego nigdy nie bedziemy potrzebowac.

Mianowicie, notebook jak notebook nie ma wielkich parametrow bo procek 1,66 ghz (intel atom processor n450), ram 1gb, 160gb hdd.

I teraz glowny problem. Notebook nadal zamula i dlugo sie wlacza, zastanawiam sie nad zmiana windows na XP, aczkolwiek przed tym chcialbym poprobowac z autostartem ale nie bardzo sie na tym znam. Uzylem programu CCleaner, wyczyscilem to co moglem, ale nie mam bladego pojecia jak moge zmodyfikowac moj autostart zeby notebook dzialal szybciej (co wylaczyc, co usunac, co zostawic)

Oto i on :

Czy mozna cos z tego usunac? Cos co jest nie potrzebne przy stracie systemu? Czy mozna cos jeszcze zrobic procz autostartu? Czy nadszedl czas zmiany windows na XP? Nie uzywam zadnych ikonek z traya. Notebook jest mi jedynie potrzebny do skype, internetu i microsoft office.

Bylbym BARDZO WDZIECZNY za pomoc z moim problemem,

Z gory dziekuje,

Kuba!

Wgraj sobie XP’eka. Windows 7 na netbooka nie nadaje się, sam testowałem. Za mało ramu tyle mogę powiedzieć. Może jakbyś miał 2 gb ramu to jakoś by to chodziło.