Wcięło test programów do odzyskania zdjęć

(Bogdan_G) #1

Trafiłem na błąd serwera 404:
https://www.dobreprogramy.pl/DewX/Odzyskiwanie-zdjec-z-kart-pamieci-test-programow-do-odzyskiwania-zdjec,90714.html
MWSnap110
Z wyników google nie znikło. Szkoda, bo to zeszłoroczne grzybki…
Na szczęście można odzyskać treść na web archive:

Niektórzy bloggerzy mogą odejść - tak rozumiem powyższy błąd 404, ale treści powinny pozostać, gdyż stały się dobrem portalu.

(darek719) #2

Bo DewX usunął konto i założył nowe. Jak usuwasz konto to tak się dzieje… tylko na forum wpisy są anonimizowane.

(Bogdan_G) #3

Szkoda. Iść tym tropkiem, to marnotrawstwo i było sporo tego, co naprodukował dewx, czyli w tym przypadku jest wiele błędów 404.
To “anonimizowanie”, to też może być nadużycie, bo treści anonima na forum można plagiatować, skoro nie należą… do autora?

Wpis To tylko ja… teraz jako TropekPL powinien Ci rozjaśnić obraz tego jak to było, sam się wkur@#$_& jak konto mi wywalono.

Sam portal mógłby kontaktować się z blogerem o zapytanie czy chce zostawić wpisy, może wtedy bym ja przeczytał e-maila zanim ktoś by go skasował z mojej skrzynki.

Wpis tego typu wróci, paczka do testów będzie większa a może i znajdę czas na przetestowania starych HDD jak kilka kupię na olx.

Niech Google zrobi porządek z tymi nieaktywnymi stronami.