Wcourier.exe co to takiego?

pisalam wczesniej o tajemniczym bledzie ktury wyswietla mi sie podczas startu systemu: "166-bitowy podsystem MS-DOS

c:WINDOWS\system32\command.com

SYSTEM\CurrentControlSet\control\VirtualDeviceDriwes

Format sterownika urzadzenia wirtualnego jest nieprawidlowy"

Niestety po zastosowaniu zalecanych czynnosci blad ten nadal sie wyswietla…:frowning:

Do tego pokazuje sie okno: “wcourier.exe wystapil problrm z aplikacja wcourier.exe i zostanie ona zamknieta”

Nie znalazlam nic co moglo mi pomoc dlatego zwracam sie jeszcze raz o pomoc na forum…

Oto poradnik który znalazłem w przypadku takiego błędu, dodałem kilka wskazówek :

Ostrzeżenie: Nieprawidłowe wykorzystanie Edytora Rejestru może stać się przyczyną poważnych problemów, które spowodują, że konieczna będzie ponowna instalacja systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie może zagwarantować, że rozwiązanie problemów spowodowanych niepoprawnym użyciem Edytora Rejestru będzie możliwe. Możesz używać Edytora Rejestru na własną odpowiedzialność.

  1. Uruchom Edytor Rejestru (Regedt32.exe).

Start>Uruchom

  1. Zlokalizuj i kliknij następującą wartość:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\VirtualDeviceDrivers\VDD

  1. W menu Edycja kliknij polecenie Usuń.

  2. W menu Edycja kliknij polecenie Dodaj wartość.

  3. Wpisz klucz VDD w polu Nazwa wartości, kliknij wartość REG_MULTI_SZ dla pola Typ danych, a następnie kliknij przycisk OK.

  4. Pojawi się edytor wielociągów. Pozostaw ten wpis pusty i kliknij przycisk OK.

  5. Zamknij program Edytor Rejestru.

Jeśli powyższe kroki nie pomogą albo gdy nie można utworzyć klucza VDD, może także okazać się konieczne usunięcie i ponowne utworzenie całego klucza VirtualDeviceDrivers Rejestru.

dzieki wielkie ja wlasnie taz to znalazlam wkoncu:D juz zastosowalam wszystko tak jak jest napisane i wszystko dziala bez zadnych komunikatow…:smiley: suuper…:smiley: ja w rejestrze nie mialam w ogole pliku VirtualDeviceDrivers wiec nie musialam go usowac dodalam tylko VDD :smiley: i po ponownym uruchowieniu juz nic nie wyskoczylo… :smiley: wielkie dzieki :smiley:

Złączono Posta : 23.03.2007 (Pią) 23:20

acha… chciala bym zapytac jeszcze czy to mozliwe ze powodem tego zamieszania jest program do czyszczenia rejestru jv16 Power Tools???

Możliwe że całe to zmieszanie przez ten program. Jeśli jednak tak jak myślę chcesz sobie od czasu do czasu poczyścić kąpa to polecam ccleaner który można znaleźć właśnie tu na dobreprogramy.

P.S

Niema za co, pozdro !

ja mialam ten program… i tak szczerze mowiac on mnie nie przekonuje… kiedys musialam po nim system od nowa instalowac… :frowning:

To napewno nie po nim bo on jest całkowicie bezpieczny ja go używam od 1,5 roku i wszystko fajnie działa

Hejka. Troszkę odgrzeję temat :slight_smile:

matusia mam takie pytanie. A czy po tym zabiegu działa Ci Konsola włączania sieci Wi-fi i Bluetooth-a ?

Pytam bo zastanawiam się co dał zabieg wykonany przez Ciebie lub podpowiedziany przez kolegę dean999.

Plik wcourier.exe u mnie bynajmniej (asus A3V - 2,5 roku ma) to plik takiego zdalnego włączania właśnie Wi-fi i Bluetooth.

U mnie ścieżka dostępu do tego pliku jest taka: C:\Program Files\ASUS\Wireless Console 2\wcourier.exe

Sprawdź proszę czy uda Ci się uruchomić ten plik wcourier.exe bo jeśli wyskoczy jakiś błąd to zabiegi wykonane wcześniej ukryły tylko błąd a nie go naprawiły a taki chyba był zamiar.

Jak ja mam uruchomiony ten program to koło zegarka mam ikonkę wyszczególnioną czerwoną strzałką

0d6311dfd5390bed.jpg

natomiast jak chcę użyć tego programu i kliknę na tą ikonę dwa razy lewym myszy (lub kombinacja klawiszy Fn+F2) to pojawia mi się to menu z czterema kółkami - od lewej - włącz Wi-fi i Bluetooth, włącz tylko Wi-fi, włącz tylko Bluetooth, wyłącz Wi-fi i Bluetooth.

Powiedz czy po kliknięciu dwa razy na plik wcourier.exe pokazuje Ci się taka ikonka jak u mnie czy wyskakuje błąd?

I czy masz laptopa czy stacjonarny komputer.

Z Poważaniem: Macias