Wczesny restart systemu podczas rozruchu

Mam ogromną prośbę do użytkowników o pomoc w odzyskaniu panowania nad kompem. Próbowałem podłączyć kamerę poprzez Firewire. Działało wolno więc szukałem dlaczego. Znalazłem łatkę przyspieszającą działanie kontrollera. Po instalacji tej łatki i jeszcze jakiejś nowej z Windows Update komputer zaczął się wcześnie restartować.

To znaczy włącza się, ale do ekranu jeszcze w rozruchu ze sterownikami windowsów po czym szybko się restartuje i może tak bez końca. Nie działa też trby awaryjny - dzieje sie to samo. Też po ekranie z ładowaniem sterowników następuje restart.

Czytałem dużo, ale mało jest rozwiązań takiego defektu. Zasadniczo sprawdziłem już fixmbr i bootcfg /scan. fixmbr stwierdził, że coś jest z uszkodzoną partycją (chyba…), ale potem nic się nie zmieniło. Dalej sie restartuje.

Dodam tylko, że wczoraj miałem problem z hal.dll, ale po jakiejś komendzie z bootcfg ładnie się rozruszył komp. Chciałbym chociaż się dostać do przywracania systemu, ale samnie wiem czy to pomoże.

Czytałem już liczne wątki na ten temat, ale trudno jest znaleźć dokładnie taki problem.

Mam system Win XP Media Center, płytę Gigabyte 8n-SLI Pro.

Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o pomoc.

Złączono Posty : 17.01.2007 (Sro) 20:35

Jeszcze tylko dodam, ze jak mam menu wyboru bootu to zaraz jak wybiore ktores z ustawien bootu (dodatkowe stworzylem bootcfg /rebuild), natychmiast mi sie restartuje.

Pozdrawiam

Spróbuj chkdsk c: /r.

Być może gdzieś uszkodził się sektor.