Wczytanie GNOME nie powiodło się. Jak temu zaradzić?

Witam ponownie!

Od roku użytkowałem Ubuntu. Jednak ostatnio mnie zdenerwowało, więc postanowiłem zainstalować Fedorę 15. Jak postanowiłem - tak zrobiłem. Jako, ze kocham GNOME - wybrałem właśnie to środowisko. Jednak po instalacji czekała na mnie niespodzianka w postaci komunikatu: Wczytanie środowiska GNOME 3 się nie powiodło. Jak sądzę, moja karta graficzna nie została zainstalowana. Jak temu zaradzić? Zwracam się do was, ponieważ jest to moje pierwsze poważne zetknięcie się z Fedorą. Do tej pory jedynie ograniczało się to do zabaw nią poprzez wirtualną maszynę. Przeszukałem Google, jednak znalazłem jedno, jedyne pytanie na ten temat i jeszcze tyczące się innej karty graficznej. Mój komputer to laptop Asus k52f. Poniżej podaję parametry oraz screen.

Karta graficzna: Zintegrowana karta Intel® GMA HD

Procesor: intel pentium P6100

Ram: DDR3 1066 MHz SDRAM (6 gb. jedna kość 2 gb, druga 4)

Screen: http://i.imgur.com/JJdKY.png

Dodam również, że KDE działa jak należy, jednak nie lubię tego go. Nie wiem jak z innymi środowiskami.

Pozdrawiam!

To raczej problem z Gnome a nie karta grafiki, bo przecież KDE chodzi. Komunikat wg mnie nie do końca wszystko mówi. Zobacz w katalog /var/log w plikach Xorg* i messages, tam będą komunikaty błędów. Może jeszcze pliki gdm*.

Przeinstaluj Gnome ale nie instaluj Compiz (czy jak tam to się teraz zwie).

W Xorg.log znalazłem linijkę: [6586.862] (II) No input driver/identifier specified (ignoring) . Są one dwie. Moim zdaniem właśnie mówi ona o tym, że nie znaleziono karty graficznej.

Spróbuję przeinstalować gnome.

Jak chcesz sprawdzić czy i jak twój system widzi kartę graficzną to wpisz polecenie:

Mogę się zawsze mylić, ale prędzej stawiałbym na problemy ze sterownikiem do karty niż z nią samą.

Pozdr! !!