Wczytywanie podstron

Cześć

Chciałbym przy projektowaniu swojej strony wczytać z menu poszczególne podstrony. Tzn chodzi mi o to żeby po lewej stronie było menu i po kliknięciu w menu pojawiła się po prawej stronie stronka ale zeby mi nie zniknęło menu. Użyłem takiego kodu:

Poprawnosc tworzenia menu

Strona głowna

Próba

Napisałem coś takiego:

<?php switch($_GET[‘id’]){ case ‘’: include ‘glowna.php’; break; case ‘2’: include ‘link2.php’; break; case ‘3’: include ‘link3.php’; break; case ‘4’: include ‘link4.php’; break; case ‘5’: include ‘link5.php’; break; default: echo ‘Taka strona nie istnieje’; break; } ?>
[/code]

Wypozycjonuj te div’y w CSS tam gdzie chcesz.

Pozdrawiam.

używając case tylko nie potrzebnie się napiszesz można załatwić sprawę o wiele prościej

nie mówię że kolega illidanpl źle napisał ale chcę zaprezentować coś innego może to Ci przypadnie do gustu

trochę posłużę się przykładem powyżej

mamy menu:

[/code] teraz napiszmy obsługę do niego

[code] <?php if(isset($_GET[‘menu’])) { $fileDefault = “podstony/” . $_GET[‘menu’] .’.php’; if(file_exists($fileDefault)) { $url = $fileDefault; require_once($url); } else echo ‘Podany adres nie istnieje’; } else require_once(‘strona_glowna.php’); ?>

Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam

_mnich , świetny pomysł, nie wpadłem na to, a teraz samemu mi się to przyda, dzięki