WD My Cloud, problem z udostępnianiem

Witam, zrobiłem niedawno zakup dysku sieciowego WD My Clound o pojemności 6 TB.
Lecz do czego dążę nie wiem teraz jak uruchomić opcję z przeglądarki internetowej gdzie po zalogowaniu się na swoim koncie miałem możliwość po przesłaniu z dysku w komputerze stacjonarnym zdjęć z komunii na ten właśnie dysk serwerowy i generacji linku aby była możliwość przesłania go mailem żeby dana osoba której udostępniłem wygenerowany link mogła bezpośrednio po kliknięciu w niego i wówczas automatycznym przekierowaniu pobrać sobie na swój komputer te właśnie zdjęcia.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak można tego dokonać ???
Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pobierasz instrukcję, otwierasz ją, konfigurujesz urządzenie zgodnie z zaleceniami “Dostęp do chmury osobistej”.

OK, wszystko działało bezproblemowo do póki nie zrobiłem format i usunąłem całej zawartości dysku.
Po aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji gdzie wcześniej ta sama wersja była wgrana przed formatem dysku działało bezproblemowo wszystko.
Teraz nie mogę tej opcji znaleźć aby wygenerować link i móc go przesłać mailem aby po kliknięciu można było sobie pobrać daną zawartość folderu który chcę przekazać dalej drogą mailową.

Po zalogowaniu się ukazuje się taka informacja na ekranie monitora:

Please notify the device’s ower (or Admin user).

Może mi ktoś dać wskazówkę w czym konkretnie tkwi problem ???