Webclient - czy to ważna usługa?

Będę niezmiernie wdzięczny temu kto mi wytłumaczy czy usługa Webclient jest ważna? Pytam ponieważ nie wiem, a TuneUp Utilities podczas “optymalizacji uruchamiania i zamykania systemu” chce ją wyłączyć, A i oprócz tego chce poskracać czas oczekiwania na zamknięcie usług i programów. Kliknąć OK, zgodzić się na to wszystko? bo nie wiem :roll:

Tak możesz klikać OK bez obaw.Tu masz dużo o usługach http://informatykaprzyszlosciaczlowieka … 11402569,n .

Ok dziękuję za pomoc. Ja się na tym nie znam, dlatego wolałem się spytać i upewnić:) A jeszcze spytam, jak tą usługe wyłączyć/przestawić na uruchamianie “ręczne”? Bo TuneUp tak zaleca. On to sam zrobi automatycznie podczas optymalizacji?

W “Uruchom” wpisujesz services.msc i klikasz dwukrotnie wybraną usługę. Wtedy możesz wybrać jej tryb uruchamiania a także zatrzymać lub uruchomić. Jeśli chodzi o WebClient to ja mam ją wyłączoną :slight_smile:

Wszystko OK TuneUp wyłączył tą usługę. zoptymalizował wszystko, pousuwał różne śmieci z rejestru, uprzątnął dysk, naprawił wiele problemów elegancko mówię wam, komp hula aż miło. Teraz komp jest czyściutki i bezpieczny. Pozdrawiam i Polecam :slight_smile:

Tune Upowi można bez obaw zaufać ,ale… jest jedno ale właśnie ,ten program nie ma wpływu na poziom bezpieczeństwa :wink:

MobilnyZiomek , śmiało możesz zgadzać się na wszystko co ten program proponuje. Ja juz go używam ponad rok czasu i ani razu nie miałem crash’a systemu z winy tego programu.