Webmajster i ftp.republika

witam, mam problem, na webmajsterze zrobiłem stronkę, jest tam trochę tekstu i pare jpg. Łączę się z republiką za pomocą totalcommandera i jak wpiszę swój adres to uruchamia się w operze moja stronka ale nie widać rzadnych fotek ani innych rzeczy typu wordart, gify itp. Jest tylko sam tekst i kontury tych innych rzeczy, pozdrawiam i proszę o pomoc

a wrzuciłeś pliki na serwer ??

przenoszę --> webmastering

tak jak zaloguje się na ftp\ftp.republika wpisuję swój login, hasło i tam te pliki są, ale ich nie widać

po kolei

  1. musisz wrzuciś na serwer wszystki pliki zachowując strukturę strony www, którą stworzyłeś u siebie na kompie

  2. sprawdź czy adresy do plików na stronie są prawidłowe

  3. wrzuć tutaj linka do tej strony, lub wklej kod strony na której jest problem

I pamiętaj że strona główna musi mieć nazwę index.htm bądź index.html

ok, ale wczoraj wszystko usunąłem , dzisiaj powalczę na nowo jak tylko coś będzie to daje cynk, ok ? może jakies gg bys podał ?nie chce przeszkadzać ale trochę pomocy od osoby która w tym siedzi przydałaby mi się, pozdro

Złączono Posta : 05.11.2005 (Sob) 18:53

http://www.pitmitchel.republika.pl to jest adres i tam jest taki gif, nie widać go wogóle tylko taki zarys, a na republice a totalcommanderem go wysłałem

Wydaje mi się że złą ścieżkę do obrazka podałeś!

Na stronie:

http://www.kurshtml.boo.pl/html/zielony … j_czcionki

Zajrzyj do kategorii WSTAWIENIE OBRAZKA.

Mogłeś też podać złą nazwę obrazka, np: narty.gif być może powinienneś podać narty.GIF

ok, dzięki narazie wielkie, jutro dam znać jak tam posunęła się robota z html, pozdrawiam i serdeczne dzięki

oj coś tu jest namieszane

co to za adres ??

Złączono Posta : 5 Listopad 2005, 19:44:50

powinno to wyglądać tak

src="…/pitmitchel/images/narty.gif"

lub

src="…/images/narty.gif"

lun

src=“narty.gif”

w zależności jaką masz strukturę www na dysku

nie wrzucasz wszystkiego jak leci, tylko zawartość folderu , który masz na dysku ze stroną www

Rozpoczynam publikację

230 User pitmitchel logged in.

createDirectoryOnServer: currdir = /

createDirectoryOnServer: currdir = /

createDirectoryOnServer: currdir = /

createDirectoryOnServer: currdir = /

Publikacja: file = index.html

publicatePage: file = index.html; path = null

publicatePage - strona zmieniona

publicatePage: exception = Intercepted IOException (store) Read timed out

to wszystko pisze jak chce opublikować stronkę bezposrednio z webmajstera

Złączono Posta : 05.11.2005 (Sob) 21:54

z tekstem nie ma problemu tylko te obrazy, nie wiem co to jest

Złączono Posta : 06.11.2005 (Nie) 14:43

kurcze, i nic, może ktoś podpowie mi czy wysłać tą grafikę osobno na serwer, próbowałem publikować stronkę bezpośrednio przez webmajstera ale pisze publikacja niepowodzenie. Poszedłem wczoraj do kumpla i z jego kompa bez problemu opublikowałem stronkę i nawet widać jpg, co to może być, czy może mam jakis port zablokowany, pomóżcie :cry:

Złączono Posta : 06.11.2005 (Nie) 15:10

mam, ludzie mam, ściągnołem sobie Nvu i nim robie, widać jpg

http://www.pitmitchel.republika.pl