WebSite PRO 4.3 i licencja

siemanko…mam pytanko czy ktoś wie gdzie można zarejestrowac ten program bo otworzy mi się jeszcze 2razy i klapa…a na stronie ofijalnej pisze "Powróci po nowym roku"PLZ HELP:)

Faktycznie są niezłe problemy! :frowning:

Rejestrować się można oczywiście tylko na stronie producenta.

Cytat z naszego Vortalu

Musisz czekać…

Pozostaje mieć nadzieję, że jako freeware - program nie pozostanie potraktowany jako demo po jakimś czasie od braku rejestracji (tak, jak np. jest z Avastem) i co najwyżej tylko jakieś funkcje przestaną działać; najlepiej te mniej ważne.

Zastanawiam się tylko nad jednym - producent progsa zdaje sobie sprawę ze wszystkiego; więc dlaczego na czas przebudowy strony nie zarzucił jakiegoś zastępczego linka do samej rejestracji? :?

Widocznie tak mu zależy. :?

Lub w co wątpie nie ma poprostu mozliwości. :smiley:

Używam tego edytora od conajmniej roku i uważam że jest to zdecydowanie najlepszym edytor na rynku (może oprócz homesite’a).

Mam złą wiadomość. Po 10 uruchomieniach soft przestanie działać. Nie będzie go można będzie odpalić.

A co do strony producenta to musicie uzbroić się w cierpliwość. Autor jest zapracowanym człowiekiem a ponadto stracił kody źródłowe programu więc może to jeszcze trochę potrwać.

XXXXXXXXX

Pozdrawiam


Asterisk

Przykro mi. ale mimo wszystko nie jest to legalne.

Spróbuj innego edytora.

Topic zamykam