[Webspell] Strona działa tylko mi

Siema,

mam pytanie: czemu po poprawnym zainstalowaniu webspella i wpisaniu odpowiednich dns’ow moja stronę www. widzę tylko ja? Przed przeinstalowaniem wszystko działało. Wie ktoś może jak temu zaradzić? Posiadam najnowszą wersję webspell’a 4.2.2a PL, a to link to mojej strony: http://www.sys-gaming.pl. Dodam, że stronę mam zaparkowaną w 000webhost.

Z góry dzięki :slight_smile:

Tworząc hosting na 000webhost wpisałeś “sys-gaming.pl” dla adresu strony (górna cześć formularza tworzenia hostingu)?

Jeżeli to wybrałeś wystarczyło zmienić wpis A w DNS’ach twojej strony na IP dostarczone przez 000webhost. Adres ich serwera DNS, a nie IP serwera na którym stoi! - Można sprawdzić ten adres klikając “View Account Details” w panelu strony.

Adres DNS będzie widoczny w takiej formie (adres przykładowy):

sys-gaming.pl wpisalem, mam rownież ten dns A - i co z nim dalej? wlepić na az.pl (stamtąd mam www.) ?

btw. strona wczesniej normalnie dzialala, ale po zmianie wersji (na starsza) www. wyswietla sie tylko mi (wczesniej wszyscy ja widzieli), niestety zmiany wersji na tę 1 nic już nie pomogła

Tak wpisz to w głównym rekordzie DNS strony w panelu na az.pl (na dole po lewej masz “Zarządzanie rekoradmi DNS, …”).

Tam wprowadź ten adres.

Dziwne, że coś takiego ma miejsce.

NIestety nadal strona nie działa :frowning: