Wejdzie mi lepsza karta graficzna na ta plyte glowna pomocy

SIema.

Ja mam taki problem bo chce kupic karte graficzna dobra widzialem taka za 330 zloty geforce 512 mb ale nie wiem czy wejdzie mi ona na plyte glowna. wiem tylko ze PCI podam wam jaka mam plyte glowna: P5VDC-TVM. Wezcie pomozcie i napiscie czy mi wejdzie, ewentualnie mozecie doradzic jeszcze jaka moge se kupic tak do 400 zloty (zeby dobre gierki wchodzily) DZieki wielkie :):slight_smile:

a może łaskawie link do tej karty graficznej? z tego co sie domyślam to chyba ta karta jest na PCI-E a Twoja płyta nie ma gniazda PCI-E.

Napisz, jaką teraz kartę graficzną posiadasz. Trudno radzić w takiej sytuacji. Nie wiem czy wiesz, ale z zakupem nowej karty graficznej wiąże się wymiana zasilacza na mocniejszy w przeciwnym razie uszkodzsz sobie nową grafikę i cały komputer. Przykładem dobrej firmy jest np. http://www.allegro.pl/search.php?string … &country=1

tu masz sprzęt, pierwsza klasa za 80 zł http://www.allegro.pl/item246949149_c_h … letny.html Szkoda, że został sprzedany :frowning: Znajdziesz też taki.

Z kart graficznych polecam firmę ATI i modele X1650, X1950. Mają bardzo dobrą jakość obrazu na telewizorze i oczwiście wydajność w grach. Z uwagi na poniesienie kosztów nowego zasilania kupisz X1650.

tedd333 widzę, że prośby moderacji są jak rzucaniem grochu o ścianę. Zakaz pisania. Jak przeczytasz regulamin, proszę zgłosić się na PW.