Wejscie Audio notebooku nie działa

Witam

nie działa mi wejście audio (w laptopie)

co mam zrobić by mi działało, po porostu tak z dnia na dzień przestało działać

Wejście, czyli mikrofon/wejście liniowe?

Wejdź w regulacje głośności (panel sterowania > dźwięk, mowa i urządzenia audio > dźwięk i urządzenia audio > głośność urządzenia -> zaawansowane. Jak nie ma suwaków do tych wejść to opcje > właściwości i zaznacz) i zobacz czy nie jest wyciszone.

Rozumię,że nie działa Ci mikrofon zewnętrzny,spróbuj go zmienić na inny.

Iść do serwisu :stuck_out_tongue:

Zrób zdjęcie wejścia od zewnątrz, i pokaż płytę główną lapciaka nieduży kawałek prezy wejściu :stuck_out_tongue:

Zobacz czy nie masz wyciszonego dźwięku w systemie i w biosie czy nie masz wyłączonej dźwiękówki :stuck_out_tongue:

Zobacz w menadżerze sprzętu czy nie ma konfliktów :stuck_out_tongue:

Zainstaluj najnowsze stery :stuck_out_tongue:

Więcej sposobów nie wymyśliłem za wszystkie serdecznie żałuje i postanawiam si poprawić 8)

mam win 7

bylem we właściwościach nie nie ma tam suwaków a mianowicie problem (opisze troszkę dokładniej) polega na tym ze jak zawsze podłączałem słuchawki to automatycznie zmieniał z głośników na słuchawki - mam najnowsze sterowniki (według win)

i nie jest wyciszone

beztytuuws.gif

w tym momencie są podłączone słuchawki

Opisz:Słuchawki masz na USB ?Jeśli na USB słychać charakterystyczny dżwięk podłączania ? Jak działają inne urządzenia pod USB.Masz możliwość sprawdzenia ich na innym komputerze…czy to są słuchawki z mikrofonem,jaki mają status na Nagrywaniu /czy są widoczne / Jesli są na jack-a poruszaj delikatnie kabelkiem,często się urywa.Wiem-same pytania ale trudno oceniać "w ciemno "

Przeniesiony z Problemy :arrow: Hardware, Sterowniki

przepraszam ze tak dlugo nie odpisywalem :wink:

natomiast no sluchawki dzialaja, sprawdzalem tez inne uzodzenia ktore podpinalem tez pod to wejscie tez sa dobre, natomiast na tym sprzecie (laptop) no niestety nic nie dziala

http://www.pcworld.pl/artykuly/52347/Pr … z.USB.html Może to Ci pomoże

niestety nie pomoże ponieważ jak pisałem od początku

czyli wejście na dzeka (czy jak to się tam pisze)