Wejscie audio--problem!

Witam!! Mam mianowicie taki problem, wyjscie audio na sluchawki(do kamerki internetowej) mam na obudowie, jednak mysle ze nie sa one aktywne bo gdy podlaczam do nich sluchawki to niedzialaja. Jest tam taki przycisk ktory jest chyba od napiecia czy cos takiego. Tylko nie wiem jak skonfigurowac windows zeby widzial ten port audio. Z góri THX. :mrgreen:

Bo prawdopodobnie trzeba je podpiąć odpowiednimi kabelkami do wejścia i wyjscia karty dźwiękowej 8)

fajnie tylko trzeba wiedziec jak to zrobic

Jeśli chodzi o gniazda na obudowie kompa,to może w ogóle nie są podłączone do płyty głównej - sprawdź.

Weź instrukcję do płyty pisze co i jak podłączyć.

a mozna ten mikrofon podłaczyć do wejść od karty dzwiękowej czy tylko tam gdzie jest ,przy wejsciu do portu ikonka mikrofonu ??

Napisz dokładnie czy korzystasz z karty muzycznej PCI - jaka,czy ze zintegrowanego dzwięku na płycie głównej - jaka to płyta i jej rewizja PCB.

jest ona zintegrowana na plycie glownej , GA-8I915P DUO /Gigabayte, ale to ostatnie to nie wiem co to jest… :x

Na panelu przednim i tylnym masz gniazda mikrofonowe (kolor pomarańczowy).

Wejdź do aplikacji sterownika dzwięku wszystko masz pokazane gniazda i resztę - sprawdź ustawienia wszystkie,może przedni panel masz wyłączony lub nieaktywny,gniazda mikrofonowe wyłączone lub niektywne,ściszone - metoda prób i błędów.

Poczytaj instrukcję do płyty głównej - powinien być opis aplikacji karty dzwiękowej.

Oczywiście mikrofon musi być sprawny i sprawdzony.

oki bede próbował :mrgreen: :mrgreen:

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 13:35

http://img52.imageshack.us/my.php?image=plik4bu.png - tutaj masz screena probowalem ale nic mi nie wyszlo

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 13:38

troche maly bo nie bo pierwszy raz to robilem :mrgreen: :mrgreen: