Wejście AV na Karcie Telewizyjnej

Udało mi się zdobyć kartę TV taką jak na zdjęciu http://cabis89.strefa.pl/foto_aukcje/1/019.jpg . Nie wiem jaki to model ponieważ nie podłączyłem jej jeszcze do komputera ponieważ brakuje mi dodatkowej płytki(ta po lewej) z wejściami AV. Prosiłbym jeżeli ktoś ma taką kartę ,albo się zna na tym aby opisał mi piny wychodzące z karty TV tzn który to jest S-Video ,a które Chinczę. Posiadam w domu pełno wtyczek i przewodów,więc sam sobie zrobię coś na wzór tej płytki prosiłbym tylko aby ktoś mi powiedział od czego jest poszczególny pin wychodzący z karty tv.

Z tego ci się orientuję to na tej płytce jest wejście i wyjście dźwięku bo nie widzę na śledziu z wejściem antenowym tych wejść i wyjść dźwiękowych

Kami3n147 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No tak racja. Problem w tym,że ja nie posiadam tej płytki,a chce podać sygnał AV do kart TV żeby przegrać VHS. Z karty TV są 4 piny do audio i 4 do Video. Audio to wiadomo,że lewy,prawy i 2 masy, a wideo (żółte złącze) również posiada 4 piny i nie wiem który to masa ,a który sygnał itp.

Dodane 04.05.2011 (Śr) 22:57

http://obrazki.elektroda.net/25_1262194487.jpg lepsze zdjęcie - może ktoś sie zorientuje który przewód do czego służy.

co za problem podłączyć kablem antenowym wideo do karty tv wyszukać kanał i nagrać materiał

Problem,bo po pierwsze będzie gorsza jakość,gdyż sygnał w wideo jest kodowany aby można było go przesłać za pomocą koncentryka,a następnie w karcie modulator zmienia sygnał na AV.

Dodane 23.07.2011 (So) 12:22

Wie ktos?