Wejście na GTA Online kończy się błędem

Witam gdy wchodzę do GTA na singlu wszystko śmiga i da sie grać. Niestety kiedy próbuje wejśc na Online po chwili wyskakuje błąd z załącznika.

565f0e5184c0c_Beztytuu.thumb.png.749b3bc

 

 

Hej,

Próbowałeś tego, co podpowiada błąd, czyli sprawdzenia spójności plików bądź reinstalacji gry? Wszystko patche zainstalowane?

Pozdrawiam,

Dimatheus

reinstalowałem i mam patche

Ja mam zaistalowane na drugim dysku i sposób z cmd nie bardzo działa zmieniałem na dobrą ścieżke taką taka jest

 

Proszę o odpowiedź kupiłem GTA i nie mogę w nie grać :frowning:

Dorzucam crash log polish.txt

 

 

 

Nie wiem jak i czy gra działa ci na singlu, ale log jasno wskazuje na niespełnianie przez urządzenie wymagań sprzętowych .

Zaraz zaraz GTA 5 już działało na tym komputerze bez zarzutów ale po update nie działa.

Miałem update i wszystko działało nawet się nie zacinało ale po tym update z lowriderami nie działa

Trochę nie bardzo z tym logiem wyszło bo te ostatnie po update są na końcu. Tam jest napisane żeby reinstalować gre a ja już to chyba 3 razy robiłem i nic nie chciałbym pobierać patcha ponownie. Znalazłem informacje o tym błędzie że trzeba ponownie pobrać mpheist ale nie działa a za każdym reinstalowaniem pobiera mi się aktualizacja tego lunchera norma ale jeszcze jakieś 400 mb co to

Z GTA mam już dużo przygód i te błędy to mogą być z wcześniej mam słaby net i tak jak mówie pobranie patchy na nowo to bardzo dużo czasu.

Grafika AMD Readon R7 200 Series 4GB

Intel Core I5

Powinno działać nie ???

Hej,

A jaki to dokładnie model? Bo podałeś tylko serię.

Pozdrawiam,

5665c3d0666c1_Bezt1ytuu.thumb.png.27a4c4

To to ??

Hej,

Daj screena z programu GPU-Z.

Pozdrawiam,

[asd.thumb.jpg.8ded7d3d8625ad19dcf5ecc87e

Szanowni Użytkownicy prosił bym o obliczenie wartości md5 wszystkich zaktualizowanych działajacych folderów i plików z GTA 5. Otóż błąd może leżeć w moim transwerze pobierania iż występowały tam liczne błędy i zatrzymania. Mogę sprawdzić to za pomocą liczb md5 ja już to obliczyłem i mam pobrał bym jeszcze raz te które są złe.

](https://forum.dpcdn.pl/uploads/monthly_2015_12/asd.jpg.1ae132a6ac13533a3ae17ba86ce29023.jpg)