Wejscie na mikrofon jako wyjscie drugiego audio

witam

mam proble z ustawieniem wejscia na mikrofon (jack) jako drugie wyjscie audio. potrzebuje to do programu traktor dj studio. najgorsze jest to ze kiedys mialem ustawione i dzialalo a teraz w konfiguracji traktora wykrywa mi tylko line out.

moja karta dzwiekowa to realtek, mam zainstalowane opgrogramowanie ktore teoretycznie pozwala to przelaczyc(kiedys nic nie musialem przelacza…) ale kiedy wejde w connector sensing to pokazuje ze jakies inne urzadzenie korzysta z karty dzw. co jest troche dziwne bo probowalem pozamykac zbedne procesy i wciaz to samo.

czy ktos ma jakis pomysl?

Jeżeli mnie pamięć nie myli.to wejście mikrofonu to jest wejście sygnału mikrofonu,zawiera się na poziomie jakiś 4mV,a wyjście sygnału tak jak na głosniki to około775mV,tak więc nie wiem skąd takie posiadasz info aby wejście sygnału było też wyjściem.SORY

dzieki za odpowiedz.mysle ze cyferki nie maja tu za duzo to znaczenia bo w kartach realtek mozna w oprogramowaniu ustawic zeby wyjscie mikrofonu sluzylo np jako wyjscie na glosniki np jezeli chcesz podlaczyc 5.1 bezposrednio do kompa.