Wejście PS2 nie wykrywa klawiatury//Problem z 'kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej'

Witam. 

Mam taki problem. Wszedłem w posiadanie 3 klawiatur; 2 są na wejscie ps2, a jedna,która ma dodatko wejścia na słuchawki i mikrofon, nie działa gdyż system powiadamia mnie że nie rozpoznano urządzenia. Typ tego urządzenia to Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej. Klawiatury na ps2; w trakcie podłączania zaświecą się lampki i tyle z nich pożytku. Klawiatury napewno są sprawne. Dodatkowo instalowałem service pak 3 i sterowniki do chipsetów, ale nie przyniosło to efektów. 

Posiadam system windows xp 32-bit.

Odinstaluj  sterownik klawiatury, system powinien automatycznie zainstalować ją ponownie i wtedy sprawdź.

Nie instalowałem żadnych sterowników do tej klawiatury. Nwet w internecie nie moge ich znaleźć, chyba że jestem ślepy. Ta klaiatura to OMEGA OK-203 Sagitta.

I co z  tego  że nie  instalowałeś?? Nawet do klawiatury standardowej system  ma  w  sobie  drivery które mogły ulec uszkodzeniu.

Odinstalowałem, lecz nie pomogło :confused:

Co dalej?

Hej,

Skąd wiesz, że urządzenia są sprawne? Działają na innym komputerze?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Znaczy z klawiaturami od PS2 już się uporałem, ale nie są w najlepszym stanie. Klawiatura pod USB jest sprawna. Pożyczyłem ją od kolegi i u niego ładnie śmigała.

Hej,

Próbowałeś podłączyć ją przez przejściówkę USB->PS/2?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Próbowałem, bo akurat miałem taką przejściówke pod ręką. Efekt ten sam.

Hej,

W takim układzie obstawiałbym jednak, że klawiatura jest niesprawna.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No to jak nic się nie da zrobić to trudno. Dzięki za wsparcie. Temat do zamknięcia.