Wejscie usb wyjście żeński jack

Siema

Szukam juz od dwóch dni takiego urządzonka która ma wejście usb (np do podłączenia pendrive) a wyście żeński jack. Bo mam w samochodzie radio do którego z tyłu podłączyłem przewód jack żeb np podłączać tel i słuchać muzyki przez radio. I teraz szukam urządzonka żeby zamiast tego tela podłączyć np pena

to ‘urządzonko’ musi być odtwarzaczem muzyki z tego pendriva - to jest słabe rozwiązanie. Ale jeśli chcesz to szukaj telefonów z obsługą OTG.

Jednak od siebie proponuję zmienić radio, ewentualnie za śmieszne pieniądze kupić na alledrogo transmiter, który pozwoli Twój problem rozwiązać bez użycia kabla.

o to chodzi że to nie jest radio tylko konsola z navi i wymiana nie wchodzi w rachubę. Włąsnie zadowolił by mnie coś w postaci transmitera ale żebnie miał wjścia przez fale radiowe tylko żeński jack i to by było super ale pewnie takiego czegoś nie ma

Zrozum, zmiana wtyczki nic nie da.

To są dwa różne typy złącz i przenoszą całkiem różne rodzaje sygnału.

USB zawsze przenosi dane cyfrowe, który z żaden sposób nie zostanie “zrozumiany” przez odtwarzacz z gniazdem audio jack, dlatego te dane należy przetworzyć na analogowe dane audio. Możesz to zrobić za pomocą jakiegoś odtwarzacza mp3 z wyjściem jack lub odtwarzać za pomocą telefonu komórkowego z wbudowanym odtwarzaczem mp3.

dobra teraz mnie więcej rozumiem.

To może lepiej odtwarzacz mp3 z obsługą usb (na szybko na allegro - http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-z-radi … 43061.html )

Jeśli zrezygnujesz z pendriva na rzecz kart sd, to będziesz mógł wybrać w urządzeniach lepszych marek.