Wentylator dok karty graficznej

Jaki polecacie wentylator do karty graficznej GeForce 7300 GS ? Chcę kupić nowy ponieważ w starym zdechło mi łożysko i strasznie wył. Przełączyłem teraz na zintegrowaną ale nawet photoshop się zacina więc zależy mi na szybkiej wymianie. Najlepiej żeby cena wiatraczka nie przekroczyła 10 zł.

photoshop nie korzysta z grafiki, zainstaluj sterowniki do tej zintegrowanej…

Zainstalowałem, ale bardziej mnie interesuje jaki wiatraczek kupić.

najlepiej taki który będzie pasować, udaj się do sklepu w okolicy z tym co posiadasz i dobierz coś.

Dobra jutro skoczę do sklepu i zapytam. Ale mam jeszcze jedno pytanie: Mam na procku wentylator ciągnie on powietrze z zewnątrz przez tubę. Miałem jeszcze jeden dodatkowy wentylator na zbyciu więc postanowiłem że zamontuje go miedzy obudową a tubą tak żeby wdmuchiwał powietrze do drugiego wentylatora od procka ale przez tą tube strasznie głośno chodzi i tu moje pytanie a właściwie dwa:

1.Polecacie wyrzucić tą tubę czy zostawić ?

2.Czy mogę zamontować wentylator wydmuchujący z tyłu obudowy nie mając wdmuchującego w przodu ?

  1. zostawić

  2. lepiej wdmuchujący

A czym mogę wyregulować prędkość tego wentylatora którego dołożę ? tzn jakim programem, speedfan odpada bo nie obsługuje mojego asusa a ai gear jest strasznie dziwny w obsłudze ?