Wentylator grafiki co chwilę przełącza się na prędkość maks

Mój problem polega na tym że po przeczyszczenie komputera i wymienieniu pasty włączyłem komputer a karta graficzna zaczęła dziwnie przyspieszać i zwalniać wcześniej miałem podobny problem zawizołem do serwisu gościu przełożył ramy na inne sloty i wszystko grało zrobiłem to samo z każdym splotem i oddzielnym paskiem ram ale problem jest dalej co robić?? Moja karta graf GTS 450 a płyta główna asus m4a77t usb3 a ramy kingston dddr3 699 mhz 2 x 2gb

Co znaczy: “karta graficzna zaczęła dziwnie przyspieszać i zwalniać”?

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Przedstawię to przyspieszanie i zwalnianie na liczbach 11232112321123211 i tak nonstop

Ja nadal nie rozumiem chodzi Ci o to że wentylator na karcie przyspiesza?

Germinator , naprawdę uważasz, że taka zmiana czyni temat wystarczająco konkretnym? Dam Ci jeszcze jedną szansę na poprawę tak, by było konkretnie. Inaczej temat zaliczy przelot do kosza!

Tak wentylator dziwnie przyspiesza a potem zwalnia i tak w kółko. A co do tematu to prosiłbym o jakąś propozycje bo sam nw o co chodzi i nw jak to sprecyzować.

Jedna zasada nie znasz się nie bierz. Jak widać coś źle podłączyłeś. Zobacz czy karta dobrze siedzi w slocie PCI-E. Przeczyść styki dobrze dopchnij. Dobrze podpiąłeś wentylator do karty, zasilanie dodatkowe? Jak nie ruszałeś ramu póki co zostaw go w spokoju. Czy procka też zdejmowałeś? Następnym razem oddaj lepiej do serwisu bo coś spalisz i narobisz większych szkód niż koszt czyszczenia komputera.

Przeniesiono z działu System operacyjny Windows 7.