Wentylator w karcie graficznej

Witam

Posiadam karte grafiki POV GeForce 7600GT 256MB DDR2 i dosyć często psuje mi sie wentylator i muszę jeździć do serwisu żeby mi ją naprawili. Czy mogli byście mi polecić jakiś dobry i niedrogi wentylator do tej karty graficznej.??

Proponuję takie rozwiązanie Pentagram HP-60 Al VGA P 7110 Freezone

A jak to się montuje.??

jak masz miejsce pod karta graficzną wymontuj stary wentyl od karty i zamontuj na radiatorze karty graficznej jakiś tanie cichy wentyl 80mm/92mm za 15 zł i podłącz go do odpowiedniego złącza (jak jest wolny) na płycie głównej lub za pomoca odpowiedniej przejściówki do złącza molex.

KabutO A jaki cichy wentylator polecasz do karty graficznej.

Samego wentylatora nie znajdziesz na grafikę, ponieważ nie bedzi dało się go zamontowac. Mialem właśnie cztery takie karty i przez to mi się paliły. Lepiej wymień cały radiator z wentylatorem.

Bzdury, bzdury

tomsonis

to będzie tak jeśli pod karta graficzną jest wolny co najmniej jeden slot zaczepiasz (za pomocą drucika , sznurka czy opaski zaciskowej) do radiatora karty graficznej wentyl tak by przylegał do radiatora i dokładnie nad miejscem gdzie radiator przykrywa procesor karty. Jeżeli pod kartą nie ma miejsca to niestety ale trzeba wymienić całkowicie chłodzenie.

http://www.cooling.pl/silentiumpc-zephy … 50799.html

http://www.cooling.pl/arctic-cooling-fa … ,1789.html

http://www.cooling.pl/silentiumpc-zephy … 50800.html

Najlepiej byłoby gdyby zmieścił arctic-cooling ale uważaj jest najwyższy. Zmiesz dokładnie

Raczej będzie wolne miejsce bo zmieniam mobo. I karte sieciową wezme niżej włoże.