Wentylator

Od pewnego czasu Nie dziala mi ten główny wentylator na plycie głownej ją chłodzący, poprzez to komputer gorzej chodzi, a gry się zacinają, przynajmniej tak odczułem. Co moglo być tego skutkiem, i jak to naprawić ?

==================================

Mrs.Incredibles nagminnie zakładasz tematy w nie tych działach co trzeba - jaki to związek z problememi z oprogramowaniem :? Przeczytaleś opisy działów ??

monczkin

Kupić nowy i wymienić.

Jasne, może on Nie jest wogóle zepsuty. Z takimi radami to sobie ić gdzie indziej, bo tylko ludzi mylisz. Może trzeba tylko pastę termoizolacyjną nową nałożyć, bo nie była wymieniana z 5lat, Nie wiem. :? :? :? :?

wentylator nie ma nic wspólnego z pastą

w32.sasser podał Ci jak najbardziej uzasadnioną odpowiedź, skoro się nie znasz to słuchaj rad innych userów

Z takimi odpowiedziami to idz sobie do przedszkola :shock:

Niedosc ,ze kolega ci odpowiada i ma racje to jeszcze jedziesz na niego … super .

A co ma pasta do dzialania wiatraka ? Pasta pradu mu niedostarcza :?

A może poprostu się zakurzył :?

Jeżeli nie to pozostaje wymiana na nowy :slight_smile:

Przeczyść spręzonym powietrzem, ewentulanie dmuchnij w niego. Zobacz czy jest on dobrze podłączony. Jeśli nie bedzie działąć dalej to nówka :wink:

Noo OK. Brudny nie jest bo czyściłem i to Nie raz. Tylko nie wiem czy dobrze jest podłączony, ale chyba tak bo podłączalem tam gdzie był podłączony.

No ale co było przyczyną, żę nagle przestał działać ? Nie mam pojęcia, a wy wiecie ?

w32.sasser

Dzięki za odpowiedź, i sorry :? :slight_smile:

No i co z tego faktu ma wynikać ??

Jak się zatarł to:

A ile takie cos może kosztować ?

poczytaj tutaj

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=424

Ja tu Ducha św. nie widzę żeby wiedział jaki masz wentyaltor na procesorze. BTW wentylator wentylatorowi nie równy, jedne kupisz za 15 zł a inne za nawet 200 8)

A czy program Everest mi to sprawdzi ? I jak ?

Nie, nie sprawdzi. Napisz jaką masz płyte najwyżej kupisz sobie pasywnego, niebieskiego Zalmana …

może lepiej zanieś do serwisu i ci wymienią bo jeszcze coś zepsujesz przy wymianie :slight_smile:

Nie po co. Już kiedyś rozkładałem calego kompa na częsci :slight_smile: Została tylko gola obudowa, więć z tym też sobie poradze.

Moja płyta główna “Gigabyte GA-8SIMLH (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)” Poradzcie coś OK.