Wersja OEM antywirusa- pytanie

Czy zakupując oprogramowanie antywirusowe w wersji OEM mogę korzystać z niego legalnie bez konieczności zakupu któregoś z podzespołów komputerowych

cycek , tak. Jeśli program nie był wcześniej instalowany na innym komputerze.

Jeszcze zależy z kąd kupujesz, bo np.: z allegro możesz kupić pirata w ładnej oprawce i nic o tym nie wiedząc, więc radze kupić w sklepie osobiście a na pewno będziesz legalny. Podzespoły komputera nie mają tu nic do znaczenia.

Właśnie myślałem o zakupie na allegro.

To radze Ci przestać o tym myśleć. Uwierz już wielu użytkowników się na tym przejechało! Kupując w normalnym sklepie możesz wydać kilka złotych więcej ale za to masz pewność że to rzeczywiście orginał :!: Ale i tak zrobisz jak chcesz.

Dzięki za rade.

Poszukaj w sklepach internetowych a kupisz taniej niż na Allegro i pewniej. Ja tak kupiłem KIS 7.0.

OK tak właśnie zrobię. ?Macie jakieś sklepy które szczególnie polecacie?

Ja polecam wyszukiwarkę http://www.ceneo.pl , zawsze tam szukam najniższej ceny towaru i kupuję w najtańszym sklepie (no chyba, że opinie o nim są bardzo negatywne).

Jeszcze raz dzięki.

Jak już chcesz kupić z neta to polecam ten sklep. Według mnie najpewniejszy internetowy sklep z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym.