Wersja testowa Avast 8 - jak przedłużyć okres licencji?

Witam. Jest taka sprawa :

Przeinstalowałam Avasta na nowszą wersję, ale potem okazało się, że jest to tylko wersja testowa na 19 dni. Poprzedniego miałam zarejestrowanego na rok.

Co będzie po tych testowych 19 dniach?

Czy potrzebna będzie reinstalacja na starszą wersję?

Pozdrawiam!

Czytaj komunikaty ze zrozumieniem. Po zarejestrowaniu subskrypcja przedłuży się na rok.

:roll:

W głównym oknie: “KONSERWACJA -> Rejestracja” dalej już sam znajdziesz, tylko pamiętaj żeby wybrać wersję darmową (szara).

nie no ok. Słuchajcie, chciałam dziś zarejestrować avasta na rok, normalnie wypełniłam formularz, przysłali mi klucz. Wpisuje go, a tu mi wyskakuje, że klucz nieprawidłowy. Co jest ? :confused:

Żadnego klucza nie trzeba wpisywać o ile zainstalowana jest wersja “free”, po wpisaniu odpowiednich danych w programie samo przedłuża. Możliwe, że gdzieś na drodze instalacji kliknięte było że spróbujesz wersji “pro” bo nie wiem jaki klucz na maila mogli przesłać.

Otwieram antywirusa, otwiera mi się info, że kończy się wersja testowa. Wyskakuje takie coś, że wypełnij formularz rejestracyjny, wypełniam. Piszą, że wysyłają na meila klucz licencyjny, dostaję ten nieszczęsny klucz, wpisuje go w żądane pole i wyskakuje mi, że nieprawidłowy…

Napisz dokładnie jaka to wersja Avasta a najlepiej zrób printscreena i wklej go na Forum.

:roll:

pislas o tym na forumavasta, albo do pomocy technicznej tego programu?