Wersja windows w MSDN AA

Licencja na Windowsy (XP i Vista) w programie MSDN AA jest w wersji BOX czy OEM (po wymianie płyty głównej mogę ponownie zainstalować i aktywować windowsa)??

Prawdę powiedziawszy to nie mam pojęcia, ale zawsze możesz go ponownie ściągnąć z MSDN AA

Mogę ściągnąć, ale kod pozostaje ten sam. Przy aktywacji może wted wyrzucić error :wink:

hmm, szczerze to mnie zbiłeś z tropu. Osobiście nie miałem takiej potrzeby, ale wiem, że niektórzy znajomi na pewno reinstalowali systemy, bądź instalowali je na 2 komputerach (stacjonarny + laptop) więc nie sądzę, by były jakieś problemy… w razie czego proponuję skontaktować z osobą odpowiedzialną za MSDN AA na Twoim wydziale.

EDIT:

tak to niby działa na FTiMS, jednak ja na swoim koncie nie widzę nic takiego. Więc najlepiej skontaktować się jednak z OI na Twoim wydziale

Raczej poprosić o aktywacje telefoniczną.

Dobra, aktywacje telefoniczną, ale dla mnie errorem jest wszytsko czego nie mozna załatwić przez internet :wink: Poprostu przez ten internet sie zbyt wygodny zrobiłem :wink:

to Ty wkońcu FTiMS czy ETI? :stuck_out_tongue:

Ja na ETI, ale mówię jakie informacja dostarcza FTiMS, bo na stronie ETI ani na swoim koncie nie znalazłem szczegółów :slight_smile:

W żadnej z nich.

ja mam winde z MSDN AA, zmieniałem płytę i dzwonić do nich nie musiałem, aktywacja przez internet przebiegła bez problemu

To zdradź w jakiej :wink:

MSDNAA.

http://informatyka.studentnews.pl/serwi … 7620&s=236

Czytać i wyciągać wnioski.

:slight_smile:

Moja wersja pozwalała tylko na jedną aktywację, później trzeba było dzwonić. Mogę jedynie powiedzieć, że nigdy nie odmówiono mi aktywacji przez telefon, nawet przy bardzo dziwnych instalacjach (np. jeden komputer, na dwa dyski twarde). Ważne jest tylko, żeby powiedzieć, że licencje masz z MSDN AA.