Weryfikacja konta i aktywacja systemu po każdym restarcie

Witam, mam problem z Windows 10 i kontem MS od kilku wersji Insider wstecz do wersji “stabilnej”. System aktualizowałem z W8.1 Pro do W10 Pro. Otóż po weryfikacji konta przez SMS lub inny adres e-mail, konto tak jakby się desynchronizuje po każdym uruchomieniu komputera. Przez to wszystkie aplikacje korzystające z konta MS proszą o potwierdzenie tożsamości, a system traci aktywację. Po kliknięciu przycisku Weryfikuj wszystko wraca do normy, aż do ponownego uruchomienia. Prawie każda weryfikacja dodaje nowe urządzenie do konta MS o nazwie “PC” lub takiej jakie ja sam nadałem komputerowi. Prawdopodobnie moje konto nie zapisuje również informacji o aktywacji tego urządzenia, bo po czystej instalacji system po zalogowaniu do konta nie aktywuje się, a w zakładce aktywacja mam informację, że klucz został zablokowany.

 

Co mogę z tym fantem zrobić?

Problemu z weryfikacją konta nie mam, ani na Windows 8, 8.1 czy WP 8.1.

Na koncie zmieniałem hasło, usuwałem wszystkie urządzenia, usuwałem weryfikacje dwuetapowe. Nic nie pomogło.

 

Nagrałem jak to wygląda:

https://onedrive.live.com/redir?resid=81A0F8EA249B16DB!152643&authkey=!AJAKv08uKbfDMNY&ithint=video%2cavi