Weryfikacja konta PayPal


(Grzegorz Orman) #1

Siemanko, od jakiegoś czasu posiadam konto na stronie PayPal, i mam tam już trochę PLN. Jak wiadomo żeby w pełni korzystać z tego serwisu trzeba zweryfikować konto poprzez podpisanie karty do konta PayPal. Chodzi mi o to, że nie posiadam konta bankowego, a póki co nie chcę takiego zakładać. Zobaczyłem w internecie a dokładniej na stronie banku WBK pewną ofertę. Jest to karta prepaid z możliwością doładowań, ale nie mam pewności czy taką kartę można podpisać pod konto PayPal.

 

I tutaj nasuwa się moje pytanie czy tą kartę będzie można podpisać pod konto PayPal?

(chodzi mi o pierwszą kartę w zakładce "Rodzaje kart")

Tutaj oferta na stronie banku WBK > http://skroc.pl/wbk_karta


(Bartosz Galas) #2

Sądze ze podepniesz ja bez problemu (bo ma cechy zwyklej karty kredytowej) ale bez konta nie bedziesz mogl wyplacac kasy z paypala.


(Grzegorz Orman) #3

Właśnie o to mi chodziło, czy jak podepnę ją pod PP to czy będę mógł przelać PLN z PP na tą kartę. Ale z tego co napisałeś wnioskuję że nie.


(CrisPL) #4

 

Nie prawda wypłaci na kartę prepaid bez problemu. Bo ma swój numer rachunku (jak konto bankowe) na który robi się przelewy inaczej mówiąc doładowuje. Sam mam i wiem.


(Grzegorz Orman) #5

O taką odpowiedź mi chodziło :wink:

 

A właśnie, skoro już znalazłem osobę, która mówi że ma taką kartę to mam jeszcze jedno pytanie :stuck_out_tongue:

Żeby zamówić tą kartę, wystarczy że kupię ją na allegro - koszt 20zł. A w tabeli opłat widnieje kwota 20zł za wydanie karty. Tutaj chodzi o to że ta cena wydania to ta kwota 20zł na allegro? Czy będę musiał zapłacić 20zł na allegro + 20zł za wydanie karty co w sumie da 40zł?

A i ostatnie, razem z kartą dostanę Kod CVV2/CVC2? Bo jest to potrzebne na PP do weryfikacji a na stronie WBK nic się nie doczytałem :stuck_out_tongue:


(CrisPL) #6

Myślę, że cena na allegro to właśnie to 20zł za wydanie. A kod CVV2 ma raczej każda karta.

Tylko nie wiem czy nie ma jakiś opłat za korzystanie, bo ja kupowałem prywatnie od jednego gościa i to była ta karta z Mbank ze stadionem Narodowym (EURO2012) w której jedyną opłatą jest wypłacanie z bankomatu.


(Grzegorz Orman) #7

Tutaj jak czytałem tabele opłat to też opłaty za wyciąganie gotówki z bankomatu, i coś tam jest małym druczkiem że opłata za używanie karty 0,99zł


(yuwo) #8

Prepaidowe karty z BZWBK można podpinać pod PP. Sam tak zrobione i działa. Ich użytkowanie jest bezpłatne - piszę o karcie wirtualnej.