Weryfikacja konta PayPal

Siemanko, od jakiegoś czasu posiadam konto na stronie PayPal, i mam tam już trochę PLN. Jak wiadomo żeby w pełni korzystać z tego serwisu trzeba zweryfikować konto poprzez podpisanie karty do konta PayPal. Chodzi mi o to, że nie posiadam konta bankowego, a póki co nie chcę takiego zakładać. Zobaczyłem w internecie a dokładniej na stronie banku WBK pewną ofertę. Jest to karta prepaid z możliwością doładowań, ale nie mam pewności czy taką kartę można podpisać pod konto PayPal.

 

I tutaj nasuwa się moje pytanie czy tą kartę będzie można podpisać pod konto PayPal?

(chodzi mi o pierwszą kartę w zakładce “Rodzaje kart”)

Tutaj oferta na stronie banku WBK > http://skroc.pl/wbk_karta

Sądze ze podepniesz ja bez problemu (bo ma cechy zwyklej karty kredytowej) ale bez konta nie bedziesz mogl wyplacac kasy z paypala.

Właśnie o to mi chodziło, czy jak podepnę ją pod PP to czy będę mógł przelać PLN z PP na tą kartę. Ale z tego co napisałeś wnioskuję że nie.

 

Nie prawda wypłaci na kartę prepaid bez problemu. Bo ma swój numer rachunku (jak konto bankowe) na który robi się przelewy inaczej mówiąc doładowuje. Sam mam i wiem.

O taką odpowiedź mi chodziło :wink:

 

A właśnie, skoro już znalazłem osobę, która mówi że ma taką kartę to mam jeszcze jedno pytanie :stuck_out_tongue:

Żeby zamówić tą kartę, wystarczy że kupię ją na allegro - koszt 20zł. A w tabeli opłat widnieje kwota 20zł za wydanie karty. Tutaj chodzi o to że ta cena wydania to ta kwota 20zł na allegro? Czy będę musiał zapłacić 20zł na allegro + 20zł za wydanie karty co w sumie da 40zł?

A i ostatnie, razem z kartą dostanę Kod CVV2/CVC2? Bo jest to potrzebne na PP do weryfikacji a na stronie WBK nic się nie doczytałem :stuck_out_tongue:

Myślę, że cena na allegro to właśnie to 20zł za wydanie. A kod CVV2 ma raczej każda karta.

Tylko nie wiem czy nie ma jakiś opłat za korzystanie, bo ja kupowałem prywatnie od jednego gościa i to była ta karta z Mbank ze stadionem Narodowym (EURO2012) w której jedyną opłatą jest wypłacanie z bankomatu.

Tutaj jak czytałem tabele opłat to też opłaty za wyciąganie gotówki z bankomatu, i coś tam jest małym druczkiem że opłata za używanie karty 0,99zł

Prepaidowe karty z BZWBK można podpinać pod PP. Sam tak zrobione i działa. Ich użytkowanie jest bezpłatne - piszę o karcie wirtualnej.