Weryfikacja postów nowych użytkowników

Swoje lata masz i zamiast przed młodymi świecić przykładem to zachowujesz się jak rozwydrzony gimnazjalista… oj! Nie ustąpiłbym Ci miejsca w tramwaju:P:P:P:P:P

No i na koniec, całkiem normalnych odpowiedzi, odezwały się dwa mośki które nie widzą że dylają z bratem krwi.
Każda nacja ma swoje orły, psy, wilki, tchurze, hieny, Boni-e i inne. To od jej elit zależy która wersja jest promowana i eksponowana. Kisliel podsumowywał to ogólnie: “Wśród fornali i profesorów wyższych uczelni jest taki sam odsetek imbecyli”.
Niema co się zbyt panoszyć ( jak na przykład imperium Rzymskie ) bo coraz mniej nas lubią a innych jednak jest więcej np. takich Chińczyków.
Na razie trzymamy wszstkich w szachu ciaćkami ale to się może szybko zmienić. A zmiany idą.

PS
p19koz napisz, proszę uprzejmie, na czym polega moje zachowanie jak: “rozwydrzony gimnazjalista”?
Dodam że od bardzo dawna nie widziałem żeby ktoś młodszy ustępował komuklowiek miejsca w tramwaju.
Raczej byłem naocznym świadkiem, a nawet pokonanym uczestnikiem, “wyścigów” ( cudzysłów dlatego że przy moim stanie zdrowia użycie tego określenia bez cudzysłowu jest niemożliwe ze względu na genealogie słowa wyścig ) do wolnego miejsca gdzie zawsze zwyciężała młodość. Jeśli ktokolwiek próbował ustępować mi miejsca to raczej osoby w conajmniej dojżałym wieku że względu na obraz jaki przedstawia moja konstytucja fizyczna zwłaszcza w okresach pogorszenia. Status wiekowy p19 do nawet podejżewam 35 zachowywał obojętność rodem z wiersza Obertyńskiej
“Miej w sobie obojętność dumną i pawią
niech cię męka niczyja ni parzy ni ziębi
ręce które po ratunek wyciągną się z przerębli
miń i wiedz że jedynie te których niema
z pewnością cię nie zadławią”
Wyrokuję że najbliższa przyszłość, jeśli dalej rowijać się będą tendencje liberalne, przyniesie nie tylko brak ustępowania a wrecz usuwanie struszków, którzy nie wykażą wystarczającej kondycji dla ich utrzymania, z zajmowanych przez nich miesc siedzących.

W tym momencie, to Ja połowy powyższego bełkotu, z koszmarnymi błędami ortograficznymi, nie “rozumiem”…

1944 -1989 .Jakby nie liczyć to nie wychodzi mi 50 lat :smiley:

A gdzie jest napisane, że to było w Polsce? Są kraje gdzie komuna ma się cały czas dobrze.

2 polubienia

Ja podejżewam, rze nie będzie usuwania struszków w dojżałym wieku bo nie dylają z mośkami…

Mnie zdziwił brak reakcji admina na ewidentny charakter tematu, czyli upośledzony gramatic i nazi troll.

Chopaki zluzujcie slipy :smile:
Przecież kolega @Karolczka nie ma nic złego na myśli. wylał żale w temacie i tyle. Nie bierzcie tego tak do siebie. :wink:
W innych tematach bronicie zaciekle wszystkich grafomanów, wypisujących bzdury na forum, zakładając na nich welon nietykalności, bo przecież jesteśmy życzliwi, mili i wszystko u nas wolno, a tu zaraz jatka na biednego dziadka bo puścił hasło o Adolfie. (Bez urazy za tego dziadka…)
Zauważcie jeno, że do Adolfa przyrównał samego siebie, a nie kogoś innego z forum, więc kompletnie nikogo nie obraża i nie wiem skąd zaraz tyle zaciekłości w Was :blush:

Piękna majowa pogoda a tu tyle ciemności… :grin:

Luzik… :sunglasses:

Totalna cenzura brak możliwości cytowania i wielu funkcji
dlatego dodaje na żywca

W tym momencie, to Ja połowy powyższego bełkotu, z koszmarnymi błędami ortograficznymi, nie “rozumiem”…

Sądząc z niku to normalne i tak już pozostanie do czasu zmądrzenia czyli nigdy.

Ja podejżewam, rze nie będzie usuwania struszków w dojżałym wieku bo nie dylają z mośkami…
Obejrzyj Defamation ( błędnie przetłumaczony na polski w oficjalnych wydaniach jako Dezinformacja - powinno być
“Zniesławienie” ) Shamira i przeczytaj ustawę 447 a stracisz pewność siebie. Nawet w Izraelu “wyspecjalizowane”

“organizacje” “pomocowe” zawłaszczają dobra pożydowskie i odszkodowawcze poszkodowanych wojennie żydów, nawet tych

którzy żyją a co dopiero tutaj. Jak w Polsce nałożono kontrolę nad oganizacjami odszodowawczymi to nagle wysokość

odszkodowań ( między innymi przez ich “uzupełnienia” ) skoczyła w górę o prę tysięcy procent!

Spotkałem po paru latach braku kontaków kolegę z którym znam się od podstawówki: razem w niej a potem średniej

rozdział dopiero przy studiach. W komputerach jest lepszy ode mnie ( chociaż w ortografi jesteśmy równe nogi - szkoda

było nam czasu na bezrozumne wkuwanie słówek, dodatkowo po co się pchać jak amerykaninienowie { no bo to i afro i indo

i italo i judo i tak można bez końca - a redzenni to tylko indianie w rezerwatach jak kiedyś Polacy w gułagach } i tak

są w tym lepsi ), pierwszy uruchamiał w 1975 jak go w prezęcie od okrutnej komuny dostała nasza szkoła średnia, więc

zapytałem o problem i poinformowałem że napisałem na forum dobreprogramy … odradzał i urzekł mie swoją historią.


1944 -1989 .Jakby nie liczyć to nie wychodzi mi 50 lat :smiley:
Jak kto zaciąga jak Szepko lub Tońcio i do 70 dociągnie a licząc za koniec likwidacje WSI lub wypuszczenie z więzienia

twórcy portalu Antykomor to jeszce więcej.

Przejżałem ( bo się wymienia z g - przeglądać ) jego posty, no o nagrywarkach to mógłby jeszcze więcej ( przepastna

wiedza - pomógł mi kiedyś bardzo ) no ale Farquaad + brak reakcji administracji.
Będę o tym pisał no chyba że Lordek Farquaad i mnie zablokujea adminy pozostamą obijętne jak to antycypowała

Obertyńska.

Ciekawe że cudownie dodało jaieś cytaty bo wrzucony na żywca tekst wyglądała tak ( o ile działa code`https://forum.dobreprogramy.pl/t/weryfikacja-postow-nowych-uzytkownikow/565511/10

W tym momencie, to Ja połowy powyższego bełkotu, z koszmarnymi błędami ortograficznymi, nie “rozumiem”…

Sądząc z niku to normalne i tak już pozostanie do czasu zmądrzenia czyli nigdy.

Ja podejżewam, rze nie będzie usuwania struszków w dojżałym wieku bo nie dylają z mośkami…
Obejrzyj Defamation ( błędnie przetłumaczony na polski w oficjalnych wydaniach jako Dezinformacja - powinno być
“Zniesławienie” ) Shamira i przeczytaj ustawę 447 a stracisz pewność siebie. Nawet w Izraelu “wyspecjalizowane”

“organizacje” “pomocowe” zawłaszczają dobra pożydowskie i odszkodowawcze poszkodowanych wojennie żydów, nawet tych

którzy żyją a co dopiero tutaj. Jak w Polsce nałożono kontrolę nad oganizacjami odszodowawczymi to nagle wysokość

odszkodowań ( między innymi przez ich “uzupełnienia” ) skoczyła w górę o prę tysięcy procent!

Spotkałem po paru latach braku kontaków kolegę z którym znam się od podstawówki: razem w niej a potem średniej

rozdział dopiero przy studiach. W komputerach jest lepszy ode mnie ( chociaż w ortografi jesteśmy równe nogi - szkoda

było nam czasu na bezrozumne wkuwanie słówek, dodatkowo po co się pchać jak amerykaninienowie { no bo to i afro i indo

i italo i judo i tak można bez końca - a redzenni to tylko indianie w rezerwatach jak kiedyś Polacy w gułagach } i tak

są w tym lepsi ), pierwszy uruchamiał w 1975 jak go w prezęcie od okrutnej komuny dostała nasza szkoła średnia, więc

zapytałem o problem i poinformowałem że napisałem na forum dobreprogramy … odradzał i urzekł mie swoją historią.


1944 -1989 .Jakby nie liczyć to nie wychodzi mi 50 lat :smiley:
Jak kto zaciąga jak Szepko lub Tońcio i do 70 dociągnie a licząc za koniec likwidacje WSI lub wypuszczenie z więzienia

twórcy portalu Antykomor to jeszce więcej.

Przejżałem ( bo się wymienia z g - przeglądać ) jego posty, no o nagrywarkach to mógłby jeszcze więcej ( przepastna

wiedza - pomógł mi kiedyś bardzo ) no ale Farquaad + brak reakcji administracji.
Będę o tym pisał no chyba że Lordek Farquaad i mnie zablokujea adminy pozostamą obijętne jak to antycypowała

Obertyńska.`

“Już nic nie wiem i nic nie rozumiem i tylko wierzę biednymi zmysłami że ci ludzie na drugiej półkuli muszą chodzić do góry nogami”
Nie wiem co odpiendrala to"forum" - brak możliwości cytatów wstawiania code i nnnych funkcji BSD czy jakuś tak ja wymiękam poddajje się odpadam - nigdy nie polecę polecany przez Was program Żegnam

Ja chyba już wiem, dlaczego system automatycznie oznacza takie posty jako spam :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

O popatrz i nagle sytem poywolił zacyrtować - gdyby system działał cały czas poprawnie to nie miał byś powodu żeby "już wiem"dzieć.

A tak to masz więc siedź wtym głównie i jeszce nakryj się rurą - Dodek

Jeśli ci świeżo odmalowali pokój bez klamek na biało, to poproś o spacer, bo opary farby są szkodliwe :laughing:

1 polubienie

System przeciwko spamowaniu przez nowych użytkowników - w tym boty ktoś nazywa cenzura, komuną i szatan wie czym jeszcze. Ale nie powiem dyskusja konkret - od cenzury przez wojny po roszczenia powojenne żydów. Nie wiem co ja ludziom zrobiłem, że każdy mnie od razu posądza o blokowanie “bo tak”, ale w sumie mnie to nie interesuje.

BTW. nie zablokuję, bo ciekawie to się rozwija. Zaraz DP będzie pewno miało powiązania z ugrupowaniami niszczącymi Polskę czy coś.

A no i zapomniałem o winie Tuska.

1 polubienie

O panu pucologu też mam relacje. Nie jestem zadziwiony żen pucolog i farqaad się zaktywizowali by we spół w zesół

problema móc zmóc. To taka lokalna trupa Obywateli RP.

Wygląda na to że to dyżurna trupa ogłupialna jak róża und …

Antycypuje że i u mnie ban bliski

Co do winy Tuska należy obliczyć straty prywatyzacyjne, Vat-owskie + skarbu spółek państwa wyrzucających pieniądze na nieistniejące złoża w afryce i będzie jasność.

Brat Bogdana, jak nic.

1 polubienie

Kazdana jak już.

Ja myślę, że kosmita :wink:

Raczej to jeden ze świrów jakich jest więcej niż ustawa przewiduje…

Uderz w stół…

Neee… Bogdan jest bardziej ogarnięty i nie wietrzy wszędzie międzynarodowych spisków. Z nim idzie normalnie się dogadać.

Kurde. W dobie Internetu zastanawia mnie czy to nie trolling jest…