Weryfikacja ustawień routera zakończona błędem wtf?

witam. Kupiłem router tp-link TL-MR3220 podłączam zgodnie z instrukcją ale komputer nie może połączyć się z internetem. Na komórce przez wi-fi jest internet ale kablowo do komputera już nie. O co chodzi? Aktualnie jeszcze posiadam liveboxa od neostrady. Na liveboxie mam połączenie z internetem, ale tak często gubi połączenie ze szlag trafia człowieka.

Miałem identyczny problem. Wszystko zostało sprawdzone, podłączone itp. lecz internetu nadal nie było. Więc w ostateczności oddałem Router do naprawy. Po zwróceniu mi go internet chodził. Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany polecam moje wyjście :wink:

Medrox , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Czy karta sieciowa, która znajduje się w komputerze, nie ma przypadkiem skonfigurowanego protokołu TCP/IP v4 ?

Dzisiaj 13.11.11 poszedłem do komputronika wymieniłem router na inny model (TD-W8901G), ponieważ tamten nie współpracował z moim dostawcą. Wszystko zainstalowałem, ostatnie sprawdzanie i? Proszę zobaczyć: http://fotoo.pl/show.php/2037_astat.jpg.html

Dodane 13.11.2011 (N) 19:58

Okej, już ogarnąłem :] Temat do zamknięcia.