Weryfikacja zdjęciowa facebook

Cześć :smiley: w czwartek (cztery dni temu) o godzinie 19 wyskoczyło mi powiadomienie na facebooku, że muszę dokonać weryfikacji zdjęciowej i mam przesłać jakieś gdzie widać moją twarz. I takie też wysłałam. Od tego czasu nie ma żadnej rekacji, mail’a, powiadomienia czy odblokowanie zdjęcia. Jak długo muszę czekać? Czy może moje konto jest już nie do odzyskania?

1 polubienie

Może złe zdjęcia wysłałaś.

Nie sądzę bo na każdym wyglądam prawie tak samo :D, ale nawet jeśli to co teraz? Nie da się dosłać innego.

I zła kategoria, raczej nie mamy żadnej pod takie problemy z witrynami (hostingowa i webmastering odpada).

To gdzie to dać? Bo nie wiem co mam zrobić, a naprawdę potrzebuje pomocy. Może jakieś inne forum.

Poczekaj do 48 godzin, pewnie dziennie weryfikują z tysiące ludzi i jak nie jest to skomputeryzowane to się może rozciągać w czasie.

Czekam już około 82 godziny. I z tego co przeczytałam to wszystkim zajmują się boty dlatego to zdjęcie ma być rzeczywiście podobne do profilowego.

Na drugi dzień powinno zostać zweryfikowane zdjęcie, a przynajmniej w dziesięciu moich przypadkach weryfikowano je na drugi dzień. Jaka pojawia się informacja po zalogowaniu na facebooka?

1 polubienie

“Nie możesz teraz skorzystać z Facebooka
Sprawdzamy przesłane przez Ciebie zdjęcie.
Stale czuwamy nad Twoim bezpieczeństwem. Do tego czasu nie będziesz mieć możliwości korzystania z Facebooka.”

1 polubienie

Wczoraj wieczorem mialam dokladnie to samo co Zuzia_jankowska.
Jak dlugo moge czekac na odblokowanie konta.

Różnie.

Serwer facebooka jest jak ten ślepy i kulawy.

Minelo 5 dni, a facebook dalej nie zweryfikowal mojego zdjecia. Nie moglam wejsc drzwiami, weszlam oknem.

Nagraj poradnik na YouTube jak omijasz ich zmyślną weryfikacje (i pamiętaj potem o dopisaniu, że lukę załatali), tylko drugie konto raczej nikogo nie zainteresuje i będzie hejt i łapki w dół.

1 polubienie