Wewnętrzna karta Wi-Fi do laptopa Lenovo

Dokladnie. Do mnie chrześniak pełnoletni z 2 lata młodszym bratem lubią wpaść. Coraz rzadziej, ale jednak i przy LTE do 60Mb/s jak oni męczą YT-a to ja już mogę zapomnieć o oglądaniu czy pobieraniu bo momentami pokazuje 10 godzin pobieranie jakichś tam 2-3GB.

Wcale się nie dziwie, ze napisałeś mi wcześniej, aby. idiotami nie rozmawiać tylko kto ich tu wpuszcza i trzyma to dopiera zagdaka godna Jeden z Dziesięciu. Napewno nikt by nie widział w tym programu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nie zastanawia Cię, że tych „idiotów” jest znacznie więcej niż tych "normalnych.

Zarówno Ci jak i Ci potrzebują dla siebie forum. Tylko zastanawia mnie w jakim celu są tu moderatorzy bo skoro jest tak jak jest to są zbędni i tracą swój cenny czas, który mogli by spędzić z rodziną, dziewczyna lub chłopakiem.

Zastosuj może to do siebie.

Skoro sam jej nie będziesz wymieniał to zanieś do serwisu i poproś, aby ci zmienili na wydajniejszą.
Już oni będą wiedzieć jaka podpasuje, bo to ich rola.
Oficjalnie Lenovo daje tylko takie zamienniki na swoim wykazie do tego modelu.
Wlan, WiFi 1x1 BGN only, PW AR5B125
1x1BGN HMC wireless
Wlan, WiFi 1x1 BGN only, AW RTL8188EE
1x1BGN HMC wireless
Wlan, WiFi 1x1 BGN+BT4.0, AW
RTL8723BE-CG HMC wireless
Wlan, WiFi 1x1 BGN+BT4.0, cybertan
RTL8723BE HMC wireless
WLAN 1X1 BGN 100-14IBD
WLAN 1x1 BGN+BT4.0 100-14IBD
Wszystko nowsze wymagać będzie modowanego biosu, ponieważ ten model
ma blokadę hardware i przez to nie każda karta z nim współpracuje.
Więc albo zabawa w modowany bios, albo porządna na USB.

Czyli jaka np. porządna według ciebie? :slight_smile:

To problem masz u dostawcy i w T-Mobile będzie ten sam, gdyż w umowie masz maksymalny, nie minimalny transfer. Sprawdź zresztą, czy cokolwiek Ci gwarantują jako „minimum”. :slight_smile:

3 GB przy 60 Mb/s powinny pobierać się około ~~7 minut.
3 GB będą pobierały się ~~10 godzin przy około 750kb/s.

Zakładając, że YT oglądają w FHD, to oznacza, że obecny dostawca robi Ciebie na szaro i nie dostarcza Ci łącza nawet w przybliżeniu dającego 60 Mb/s, obecnie masz łącze dające ~~ 10 Mb/s. Inaczej nie wytłumaczy się takiego spadku transferu przy jednym YT. :slight_smile:

Sprawdź sam: Kalkulator Pobierania - Skalkuluj.pl

Jaki kol wiek dostawca internetu do domu, dla osoby prywatnej, w jakiejkolwiek technologii gwarantuje minimum?? Nie słyszałem. Neostrada miała niby ze od 1Mb-10Mb/s, ale jak ktoś miał poniżej 1Mb tak samo dymali go jakby miał 1Mb/s więc pieprzysz farmazony i ■■■■■■■■■ ludzi tylko, ze od samego czytania żyłka skacze człowiekowi ■■■■■ Mac. Każdy normalny i trochę interesujący człowiek wie o tym, ze jest do 600Mb/s w światłowodzie i wszystko zależy skąd iz jakiego serwera pobierasz. Jak pobierać plik z jakiegoś downloads gdzie pisze, ze za darmo masz 100Kb/s to tyle mas zna każdym łączu, ale nie wierze w to, ze nagle T-Mobile czy Orange, czy inny operator na światłowodzie zrobi 0.1Mb/s bo tutaj samo z siebie mówi już o problemie dostawcy. Wystarczy Speedtest i operator musi reagować bo sama technologia jest taka, ze albo dostawca ma awarie, albo robi to celowo, jak ktoś uszkodzi światłowód gdzieś wkopany to nie zwolni tylko nie działa.

Ja już po raz kolejny ■■■■■ tracę tu cierpliwość. Pytałam o coś,a. tu tylko zgraja trolli pouczająca o internecie. Dwie osoby konkretne rzeczy napisały za co dziękuję. Naprawdę to forum jest na gorsze i najbardziej syfiaste w polskim internecie. Banujcie, a troli głaszcze i zapraszajcie więcej. Może WP ich opłaca, albo to celowe zachowanie redakcji dobre programy. Przecież co im z forum, najważniejszy clickbajt na głównej stronie.

Po prostu masakra z tymi trollami i nikt nie reaguje bo każdy się boi, ze dostanie za to bana. Punkt 1 regulaminu: Nie pasuje moderatorowi ban, bez wyjaśnienia, ale trolli dopuszcza i to cala zgraje.

Forumdlaidiotow.pl - w sporej większości.

Pozdrawiam trolli i życzę wam najlepszego, tylko błagam napiszcie ile za to płacą, tez chce jak tyle można zarobić i wam się to opłaca!!!

Do redakcji i moderacji - mam w dupie głęboko wasze bezmyślne bany jak naryczenie Putina zabicie człowieka.

Obowiązek ten wynika z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2015/2120, które reguluje m.in. kwestie związane z dostępem do otwartego internetu w sieciach stacjonarnych. (art. 4 ust. 1 lit. d).

Od kiedy dostawcy internetu muszą informować o minimalnych prędkościach?

Stosowanie wyżej wymienionego Rozporządzenia obowiązuje w Polsce od początku 2017 roku. Od tego momentu w umowach obejmujących usługę dostępu do internetu za pośrednictwem sieci stacjonarnych muszą znaleźć się informacje, które w jasny sposób wyjaśnią klientowi na jakie minimalne i zazwyczaj dostępne prędkości pobierania i wysyłania danych (download/upload) może liczyć.
:leftwards_arrow_with_hook:︎ Wróć na dziennikprawny.pl

Jesteś klientem idealnym, o swoje interesy nie dbasz, a jak ktoś zwraca Ci uwagę na obowiazujace przepisy, to reagujesz agresją i wyzywaniem od troli.

Nie na to tak zareagowałem, ale skoro nawet tego nie wiesz to mądrością zapisków w przepisach prawa niczego mi nie udowadniasz. Skoro muszą informować to dlaczego tylko na papierze, powinni powiedzieć od do będzie prędkość na światłowodzie. Neostrada w Orange nie ma napisane w Regulaminie, schowane, ze trzeba cały przeczytać, zebyz nalezą tylko pisali na umówię w nawiasie. Mialem 12 lat neostrada więc wiem o tym. Reszta czy to LTE, czy światłowód może mają napisane w Regulaminie tylko ja nie założyłem tematu, w którym pytam od ilu do ilu będę miał prędkość internetu i gdzie to sprawdzić tylko inny temat, a wy trollujecie pisząc zupełnie o czym innym.