Wezwanie - do dostosowania drzwi łazienkowych do w/w wymogów

Witam otrzymałem od spółdzielni mieszkaniowej takie pismo

I teraz ja mam drzwi o szerokości 0,7m i wysokość 1,98 są tak zamontowane od początku, czy w zawiązku z tym muszę zastosować się do tych przepisów a jeśli tak to czy na własny koszt ?

Proste i logiczne.

Pytanie brzmi czy mam zgłosić że zalecenie zostało wykonane, czy zgłosić zlecenie wykonania tego zalecenia S.M. ?

Derelion , chyba nie przeczytałeś dokładnie tego co zacytowałeś. Ja tam widzę tylko tyle, że po dostosowaniu się do tych przepisów należy to zgłosić administracji.

Głównie chodzi o kratkę lub otwory wentylacyjne na dole drzwi,tak aby dostarczały sporą ilośc powietrza potrzebną do spalania gazu.Spalenie 1 m3 gazu,zabiera ok.20 m3 tlenu.Wymiary drzwi nie mają większego znaczenia i taką intencję miała pewnie Administracja

No dobra ale przez tyle lat było ok … przepisy się zmieniły, nie moja wina i co ja teraz z własnej kieszeni mam za to płacić ? ;/

nic się nie zmieniło od “zawsze” tak było, tylko nikt tego nie pilnował. Tak samo jak z podłączaniem wyciągów z kuchni do wspólnej wentylacji, jednego kanału,

czy zaklejanie kratek wentylacyjnych - “bo wieje”.

ale było źle :wink:

Hmm widzisz a mi P.Kominiarz powiedział, że się przepisy zmieniły i dlatego tak :stuck_out_tongue_winking_eye: