Wezwanie na komende

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć czy jeśli na wezwaniu na komendę nie było napisane co to za artykuł i jakie wykroczenie ani nie było podkreślone czy wezwanie jako świadek czy oskarżony to mogę mieć jakieś nieprzyjemności

Nieletni.

Nigdy nie wiesz w której kolejności będziesz zeznawać,jeżeli poprzedni świadek powie coś na twoją niekorzyść ,mogą cię zacząć podejrzewać.No i jak nieletni jesteś to musi być z toba rodzić albo opiekun prawny

Czyli mam się bać ? Po głębszych przemyśleniach nie mam nic na sumieniu…

Będziesz miał nieprzyjemności tylko wtedy, gdy się nie stawisz w terminie. Chyba, że dostarczysz zwolienie lekarskie najpóźniej w dniu rozprawy - wtedy luzik. Nic się nie martw, jeżeli nie masz niczego na sumieniu. Mogłeś natomiast być świadkiem np. wypadku, lub pobicia i ktoś cię podał jako osobę, którą widział na miejscu zdarzenia.

Właśnie była taka sytuacja, najlepsze jest to, że mnie tam nie było ale jednak byłem na liście.

Dobra dzięki za pomoc.

nokia2010 , Bez przesady o.O

programowiec pójdzie, powie co wie… i tyle

Niestety u nas policja działa w dziwny sposób. Na całym świecie tobie muszą udowodnić winę a u nas to Ty musisz udowodnić że jesteś niewinny. Kilka lat temu znajomego zwinęli do radiowozu i spisali tylko dlatego że podszedł do nich poinformować ich że nieopodal na dworcu PKP jest jakaś szarpanina. Zaczęli się go wypytywać co On tam robi, a poco, a czemu… Idiotyzm, facet 27 lat i po 21-szej już nie może swobodnie wyjść na miasto ?

Nie wiem, może… Ja po prostu najwyraźniej całe życie mam wyjątkowe szczęście do policjantów o.O