Wezwanie na komende

(Loker 13) #1

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć czy jeśli na wezwaniu na komendę nie było napisane co to za artykuł i jakie wykroczenie ani nie było podkreślone czy wezwanie jako świadek czy oskarżony to mogę mieć jakieś nieprzyjemności

Nieletni.

(Maciejboss) #2

Nigdy nie wiesz w której kolejności będziesz zeznawać,jeżeli poprzedni świadek powie coś na twoją niekorzyść ,mogą cię zacząć podejrzewać.No i jak nieletni jesteś to musi być z toba rodzić albo opiekun prawny

(Loker 13) #3

Czyli mam się bać ? Po głębszych przemyśleniach nie mam nic na sumieniu..

(Flyby) #4

Będziesz miał nieprzyjemności tylko wtedy, gdy się nie stawisz w terminie. Chyba, że dostarczysz zwolienie lekarskie najpóźniej w dniu rozprawy - wtedy luzik. Nic się nie martw, jeżeli nie masz niczego na sumieniu. Mogłeś natomiast być świadkiem np. wypadku, lub pobicia i ktoś cię podał jako osobę, którą widział na miejscu zdarzenia.

(Loker 13) #5

Właśnie była taka sytuacja, najlepsze jest to, że mnie tam nie było ale jednak byłem na liście.

Dobra dzięki za pomoc.

(lith) #6

nokia2010 , Bez przesady o.O

programowiec pójdzie, powie co wie... i tyle

(fiero) #7

Niestety u nas policja działa w dziwny sposób. Na całym świecie tobie muszą udowodnić winę a u nas to Ty musisz udowodnić że jesteś niewinny. Kilka lat temu znajomego zwinęli do radiowozu i spisali tylko dlatego że podszedł do nich poinformować ich że nieopodal na dworcu PKP jest jakaś szarpanina. Zaczęli się go wypytywać co On tam robi, a poco, a czemu... Idiotyzm, facet 27 lat i po 21-szej już nie może swobodnie wyjść na miasto ?

(lith) #8

Nie wiem, może... Ja po prostu najwyraźniej całe życie mam wyjątkowe szczęście do policjantów o.O