Wgranie języka polskiego do kamery

Witam czy jest możliwość wgrania języka polskiego do kamery panasonic sdr h85 ?

Takie rzeczy nie robi się przez wgranie tylko samego języka ale przez wgranie całego firmware.

Jeśli ten model kamery nie był przeznaczony na rynek polski, może być niedostępne polskie firmware.

  • skontaktuj się z autoryzowanym serwisem i dowiedz się czy wykonują taką usługę.

lub

  • poszukaj na forach tematycznych czy do tej kamery dostępne jest firmware w języku polskim.

Kamera nie była kupiona w polsce

Dodane 11.11.2013 (Pn) 18:24

Na stronie producenta jest do wybory język polski MENU

http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Prod … kInfo=true

To, że Twój aparat nie był kupiony w Polsce nie ma dużego znaczenia, jak widzisz na stronie, nawet te dostępne w Polsce mają do wyboru kilka języków menu.

Czy po symbolu, na tabliczce znamionowej są jeszcze jakieś litery? To właśnie one często oznaczają region na który przeznaczony jest dany sprzęt.

Gdzie była kupiona ta kamera? Jeśli poza UE to szanse na zmianę języka menu maleją prawie do zera.

Kiedyś miałem dostęp do bazy Panasonica i aktualizowałem kilku znajomym głównie w aparatach foto tej firmy. Firmware przeznaczone dla jednego regionu za nic nie można było załadować do aparatu z innego regionu nawet jeśli część języków była wspólna.

Kamera była kupiona w us

Po cichu marzyłem abyś nie podał tego państwa, bo byłaby jakaś nadzieja.

W obecnej sytuacji masz prawie zero szans na wgranie języka polskiego.

Pozostał Ci tylko kontakt z autoryzowanym serwisem ale

żadnej nadziei Ci nie daje.

Jest jakaś litera po symbolu na tabliczce znamionowej? Jeśli tak, to jaka?

O tą chodzi tabliczkę

http://zapodaj.net/ce482f7e35d02.jpg.html

W Twoim przypadku dochodzi jeszcze jeden problem - kamera nagrywa w formacie NTSC i prawdopodobnie firmware europejskie zawierające język polski (nawet jak uda się je wgrać w co bardzo wątpię), może spowodować, że kamera nie będzie działała prawidłowo (w Europie obowiązującym standardem jest PAL)

Czyli niedarady wgrać języka polskiego bez żadnych problemów ?